Star Tours   טיולים מאורגנים לחו"ל
חזרה לרשימה
  

מחיר לאדם בחדר זוגי: 495  יורו

תוספת ליחיד בחדר:     120  יורו

 

 

המחיר כולל:

* טיסה סדירה

* בתי מלון דרגת תיירות טובה www.arsinoe-hotel.com

* היטל דלק ומיסים נכון לתאריך 1.11.2013 ( כפוף לשינויים ע״י הרשויות)

* אירוח על בסיס חצי פנסיון

* אוטובוס תיירים נוח

* כניסות לאתרים לפי התוכנית

* מדריך ישראלי

* מדריכים מקומיים

 

המחיר אינו כולל:

* תשר לנותני שירותים בחו״ל 5 יורן ליום

* בטוח בריאות ומטען חובה!  ניתן לרכישה במשרדנו

* הוצאות אישיות

* ארוחות נוספות משקאות שאינן מופיעות בתוכנית

* תשר למדריך הישראלי

 

 

  • ימים מלאים ללא ימים חופשיים  --- המחיר כולל הכול!!!

 

לכניסה לאתר, קריאת פרטי הטיול והורדת טופס הרשמה: 

סטאר טורס 902 511 0722

 

צור קשר עם סטאר טורס הורד טופס הזמנה
 
עברית English

טיול לקפריסין

 קפריסין –האי הקסום - "ארץ החלומי"

טיול כוכב 4 ימים 3 לילות

 

אי קסום עם היסטוריה אנושית/קלטית של כ- 9000 שנה. סיפורים מיתולוגיים על לידתה של אפרודיטה ומקדשו של אפולו. ארץ המקור של גבינת  החלומי. כרמים אין סוף, אתרים ציוריים ושרידי היסטוריה עתיקה אשר בחלקה, נגעה גם לארצנו כאשר הבריטים גרשו לקפריסין בתקופת המנדט, מעפילים יהודיים שביקשו לעלות לארץ ישראל

 

יציאה: 29.11.13             חזרה: 2.12.13

 

יום 1: 29.11.13
בשעת בקר מוקדמת נפגש בנתב"ג,  קומה 3 שער 32, לטיסתנו (הקצרה) ללרנקה, לאחר הנחיתה נטייל לחלקו המערבי של האי בו מצויים אתרים היסטוריים, גיאוגרפיים וציוריים. נספר על מחנות המעפילים שנבנו בעיר נמל זו ועל תנאי המחיה של המעפילים. נעבור דרך אגם המלח, נצפה באלפי שקנאים וציפורים אחרות המקננות בו בדרכן לאפריקה. נגיע למסגד האלה סולטאן טקה, החשוב ביותר למוסלמים באי קפריסין. (יש הטוענים, השלישי בחשיבותו באסלאם). נמשיך מערבה ונטפס במעלה הרי הקירטון הלבנים לפאנו לפקארה (PANO-KEFKARA), כפר שתושביו עוסקים בצורפות ונשותיו ברקמת תחרה. ניסע  לחבל פיציליה  במורדות המזרחיים של הרי הטרואודוס, שם נבקר בכפרים ציוריים הממוקמים בין פסגות וטרסות בין גנים וכרמים.  נטייל, בין בתי המלאכה לייצור מי- ורדים. נטעם ממאכלי החלומי וגם מפירות מסוכרים.  נעבור לבקר בכפר קקופטאריה.  KAKOPETARIAהממוקם על פלג נחל הררי, נסייר ברובע העתיק ולסיום היום נאכל את ארוחת הערב היוונית אותנטית במסעדת MILOS   המיוחדת, הבנויה על פלג מים בטחנת קמח משוחזרת.
נגיע למלוננו בעיר לימסול.  

יום 2: 30.11.13
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסייר בכפר פאנו – פלאטרס בירת הקיץ של הקולוניה הבריטית בקפריסין. לאחר שיטוט קצר בכפר, ניסע ונטפס אל פסגת האולימפוס בהרי הטרואודוס (1,951 מ'). ממגדל התצפית. נשקיף לעברם של חבלי ארץ ונופים מרהיבים. נמשיך את טיולנו בהרי הטרודוס בין כפרים של דובדבנים, לעבר מנזר קיקוס (KYKKOS) החשוב והמפואר  במנזרי האי שנבנה במאה ה-12. בסמוך למנזר זה, נמצא קברו של מאקריוס – נשיאה הראשון של קפריסין.
בשעות הערב, נחזור למלוננו בלימסול לארוחת הערב  ולינה.

 יום 3: 1.12.13
ביומנו השלישי, לאחר ארוחת הבקר, נסע לפאפוס העיר המיתולוגית בה נולדה האלה אפרודיטה. נטייל באתריה הארכיאולוגיים של העיר ובפסיפסים היפים. נספר על המיתוס של העיר ושל בוניה, נשוט להנאתנו במפרץ המדהים ביופיו. ניסע לבקר  את סלע אפרודיטה, נתעכב לביקור בשרידי העיר הצלבנית העתיקה קוריון . נספר על ההיסטוריה המיתולוגית של האי ואת סיפור מעלליהם וקורותיהם של הטמפלרים הצלבניים שברחו מממלכת ירושלים לקפריסין.
בערב נחזור למלוננו בלימסול לארוחת הערב ולינה.
 

 יום 4: 2.12.13
נארוז את חפצינו ואת היום נקדיש לביקור בשני חלקיה של ניקוסיה הבירה. נתחיל בכיכר אלפתריאס ובמדרחוב לידרה  אשר בחלק היווני של העיר.  בהמשך, דרך השוק העירוני. נבקר במוזיאון "המאבק הלאומי" ולאחר מכן  אל ארמון הארכיבישוף. לאחר ארוחת הצהריים, נחצה לחלקה התורכי של ניקוסיה. נבקר בחלקה ההיסטורי של העיר: כיכר אטא- תורכ - החאן הגדול,  השוק המקורה,  והקתדרה הצלבנית מהמאה ה-13 שהפכה לימים למסגד. לאחר כשלוש שעות של טיול בחלק התורכי של העיר. נחזור בחזרה לחלקה היווני לנסיעה לעיר לרנקה לטיסת לילה חזרה הביתה.

 

 
נבנה ע"י היפטק