Star Tours   טיולים מאורגנים לחו"ל
חזרה לרשימה

יום 21 - יום שלישי: סאדר סיטי –- פארק ציון – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק הלאומי ציון. קניון שהתגלה על ידי מורמונים, מבחינתם המקום היה מדהים ושמימי והם נתנו לו את השם – ציון, על שמה של ארץ הקודש. שטחו של הפארק 593 קמ"ר. נבקר בתחתית הקניון ונראה את  שלושת הצוקים הענקיים הנקראים על שם האבות - אברהם יצחק ויעקב. נלך בעמק, בצמוד לנהר בשם נהר הבתולה, נצפה בנופי הצוקים היפים בגוון האדמדם. אורכו של הקניון 24 ק"מ ועומקו מגיע עד 800 מר'. האקלים שבאזור מאפשר קיום מגוון גדול של בעלי חיים, בעלי כנף וצמחיה.
מפארק ציון נצא לבלות את הלילה האחרון של טיולנו בלאס ווגס המוארת.
לינה – לאס ווגס

 
יום 22 – רביעי: לאס ווגס - לוס אנג'לס - טיסה לישראל

לאחר ארוחת הבקר, נסיעה לשדה התעופה לטיסתנו ארצה

יום 23 – תל אביב –
הנחיתה בישראל


 
  
   

טיול מחוף לחוף  - החוף המזרחי והחוף המערבי

אפריל - מאי - יוני - יולי - אוגוסט - ספטמבר - אוקטובר

23 ימים – 21 לילות – יוניברסל סטודיו

קבוצות קטנות – 2019 - יציאות מובטחות

ניו יורק – 4 לילות במנהטן, תצפית בניין האמפייר  

לאס ווגאס – טורונטו -  סאן פרנסיסקו כולל שיט - לוס אנג'לס

יוסמיטי/סקויה –  פארק ציון - ברייס קניון - גראנד קניון – אנטילופ פארק

עיירת הכורים קליקו – סאן דיאגו, כולל נושאת המטוסים מיד וואייתאריכי הטיולים

10.4-2.5  1.5-23.5  12.6-4.7  26.6-18.7  17.7-8.8  14.8-5.9 

 25.9-18.10 (24 ימים)  23.10-14.11מחיר החל מ: מחיר סופי יקבע במועד ההרשמה
23 ימים 21 לילות
10.4   1.5 17.7 14.8 25.9 
       23 ימים 21 לילות
12.6 26.6  23.10
נוסע בחדר זוגי:              5,890$
נוסע בחדר זוגי:              5,790$
תוספת ליחיד בחדר:        1,500$
תוספת ליחיד בחדר:        1,300$
נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א:   5,290$
נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א: 5,190$
 
 
20 ימים 18 לילות
10.4   1.5 17.7 14.8 25.9
       20 ימים 18 לילות
12.6 26.6 23.10
נוסע בחדר זוגי:              5,790$
נוסע בחדר זוגי:             5,690$
תוספת ליחיד בחדר:        1,400$
תוספת ליחיד בחדר:        1,200$
נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א:   5,190$
נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א: 4,990$
 
המחיר כולל:
בתוכנית 23 ימים: טיסה בינל"א (דרך אירופה) ת"א – ניו יורק, לוס אנג'לס ת"א
בתוכנית 20 ימים: טיסה בינל"א (דרך אירופה) ת"א – ניו יורק, לאס ווגס    ת"א
טיסת פנים (לא כולל עלות המזוודה, תשולם לחברת התעופה בצ'ק אין ע"י הלקוח)
אירוח בבתי מלון דרגת תיירות טובה
ארוחות בוקר אמריקאיות
העברות משדות התעופה למלונות וחזרה מהמלונות לשדות התעופה
הדרכה בעברית
כניסות לכל האתרים
כניסות לכל הפארקים שבמסלול
רכבים ממוזגים
טיפים לנותני השירות המקומיים – לא כולל המדריך (נהוג לתת 3$-4$ לנוסע ליום)
 
המחיר אינו כולל:
ארוחות שלא פורטו
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען
כל מה שלא נכלל בסעיף המחיר כולל
 
ביטוח בריאות ומטען - ניתן כיום לבצע ביטוח בריאות ומטען 180 יום לפני יציאת הטיול, התשלום הנו עבור מספר ימי הטיול בלבד, אך הוא תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה. נשמח לתת הצעה.
 
שינויים בתכנית: ניתן בתאום מראש לשנות את מועד היציאה או החזרה, להוסיף יעדים נוספים, לשלב קרוז ועוד.
 
האטרקציות הכלולות בטיול

שיט (4 הפלגות):

1. מנהטן   2. מפלי הניאגרה   3. אלף האיים   4. סן פרנסיסקו  


אתרים:
פעמון החרות • מוזיאון התעופה והחלל • האמיש • עולם השוקולד של הרשי • גשר שער הזהב • צ'יינה טאון • פארק יוסמיטי * גראנד קניון * סכר ההובר דאם   
* פארק ציון * פארק ברייס * המרפסת התלויה בגרנד קניון
* פעמון החרות * אמיש 
   

סיורי ערים:

• ניו יורק * טורונטו • וושינגטון  • לאס וגאס • סאן פרנסיסקו
• לוס אנג'לס * סאן דיאגו * פילדלפיה

 

 

 

 להרשמה: סטאר טורס 0722511902

צור קשר עם סטאר טורס הורד טופס הזמנה
 
עברית English

ארצות הברית מחוף לחוף 2019

  ארצות הברית - מחוף לחוף
       
יציאה מובטחת בחדשים
 אפריל - אוקטובר   

מסלול הטיול

יום  1 רביעי: ת"א – ניו יורק
טיסת בקר מת"א לניו יורק, הגעה בשעות אחה"צ, העברה למלון
לינה ניו יורק

יום 2 חמישי: ניו יורק       
הבקר נצא לגלות את מכמניה של ה– “BIG APPLE”, נעבור ונסייר באתרי העיר הידועים בדאון טאון – אזור העסקים של העיר, נראה את הגראונד זירו אתר הזיכרון המרשים של מגדלי התאומים, את הוול סטריט, הבורסה ומבני הממשל העירוניים ועוד. נצא לשייט ממנהטן לאי סטייטן איילנד שבזמנו היה המקום הראשון אליו הגיעו המהגרים לארה"ב. במהלך השיט נחלוף על פני פסל החירות ונראה את מנהטן מסיפונה של המעבורת.

לינה במנהטן ניו יורק

יום 3 שישי: ניו יורק – עליה למגדל התצפית: אמפייר סטייט
לאחר היכרותנו הראשונית, נוכל להעמיק את ההיכרות עם העיר. היום נבקר ונראה את בניין האמפייר סטייט, רוקפלר סנטר, השדרה ה – 5  על חנויותיה המפוארות, מגדל טראמפ, הסנטרל פארק וכיכר הטיימס המפורסמת. לקינוח נעלה לתצפית מגדל האמפייר סטייט.           
לינה במנהטן ניו יורק

יום 4 שבת: ניו יורק, סיורים, קניות, פסל החרות
המשך הסיורים בניו יורק,
לבחירה: (יש לידע במועד ביצוע ההזמנה)

אפשרות נסיעה לקניות באאוטלט הענק WOODBURY COMMON. שיט וביקור בפסל החרות, כרוך בטיפוס של כ – 200 מדרגות.         
                                               
לינה במנהטן ניו יורק

יום 5 ראשון: ניו יורק – 1000 האיים - טורונטו
בבוקר נצא מהעיר ניו יורק לכוון צפון מערב. לאחר הפסקת בוקר קצרה, נמשיך בנסיעה לתוך אזור הרי הקטסקיל (רכס הרי הכרמל המשופר), אזור בן כ 15,000 קמ״ר, משופע בנחלים, אגמים, נהרות וכמובן עצים לרוב. נוכל להבחין בצבע השולט- ירוק בכל גווניו, ובנופים המרהיבים שלאורך הדרך. נמשיך בנסיעה דרך העיר בינגהמטון ונעלה צפונה בכביש 81, דרך העיר סיירקיוז עד הגיענו לאזור אלף האיים. אזור זה משתרע לאורך של כ 80 ק״מ בחלקו הדרומי של נהר הסנט לורנס והקצה הצפון מזרחי של אגם אונטריו. האזור כולל מעל 1800 איים הן בצד האמריקאי והן בצד הקנדי, גודלם מ 30 סמ״ר עד כ 100 קמ״ר. נצא לשייט בן כשעה באזור קסום זה בין האיים, אנו נראה את טירת בולט, שורת המיליונרים, ״בדיוק מספיק מקום״, את הגשר הבינלאומי הקצר בעולם ועוד.
לאחר השייט נמשיך בנסיעה לאורך הגדה הצפונית של אגם אונטריו עד הגיענו לטורונטו.

לינה טורונטו

יום 6 שני: טורונטו – מפלי הניאגרה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בטורונטו, נראה את בניין הפרלמנט, נבקר באוניברסיטה, ברחבת העיריה ובית המשפט, נצפה במגדל סי אן והדאון טאון של העיר.
נמשיך בנסיעה לאורך הגדה המערבית של אגם אונטריו עד לתעלת וולאנד. כאן נראה  כיצד למד האדם לנצל את כוחות הטבע לתועלתו, נוכל לראות כיצד אנייה ״ עולה/יורדת במעלית״. לאחר מכן ניסע לעיירה המקסימה ניאגרה על האגם השוכנת בנקודת החיבור של נהר הניאגרה ואגם אונטריו. בדרך נעבור דרך כרמים ויקבים רבים ונוכל להתרשם מהאווירה הפסטורלית בה חיים כאן התושבים. בעיירה יהיה לכם זמן חופשי לשיטוט בין הבתים היפים, החנויות והגלריות, ואם מזג האוויר יאפשר זאת נערוך פיקניק נחמד על שפת האגם.
לאחר מכן ניסע לאורך נהר הניאגרה לכוון המפלים. נעצור לתצפית בשעון הפרחים ותחנת הכוח, נעבור דרך בית הספר לחקלאות והגנים הבוטנים עד שנגיע לגולת הכותרת של הטיול - המפלים.

צפה במפלים מהצד הקנדי, מנגד נוכל לראות את המפלים האמריקאים, מפל הינומת הכלה, המפלים הקנדים ( מפלי הפרסה) ואי העז. בסיום התצפית נרד אל הנהר לשייט מקסים לכיוון המפלים, נתרטב קלות מערפילי המים שהמפלים יוצרים. 
לאחר השייט נגיע למלון. ובערב זמן חופשי לבילוי באזור המפלים, רחוב קליפטון היל עם שלל האטרקציות שבו, הקזינו למי שמדגדג בין אצבעותיו , וכמובן תצפית מרהיבה על המפלים המוארים בשלל צבעים.     
לינה מפלי הניאגרה

יום 7 שלישי: מפלי הניאגרה – ניו יורק
לאחר ארוחת הבוקר, נחצה את הגבול חזרה לארצות הברית לתצפית יפה ומיוחדת על המפלים מהצד האמריקאי. נכנס לאי העז ונבקר בנקודת טרפין ובאי לונה.
מכאן נצא בדרכנו חזרה לעיר ניו יורק, בדרך נעצור למסע קניות קצר באאוטלט, ומשם דרך אזור אגמי האצבעות עד לנקודת הסיום, אליה נגיע בשעת ערב.   
   
לינה: אזור ניו ג'רזי או הריסבורג

יום 8 רביעי: וושינגטון
נצא השכם בבוקר לכיוון דרום אל וושינגטון DC, בירת ארצות הברית. בדרך נעבור מספר מדינות. ראשית נחלוף במדינת ניו ג׳רסי הגובלת בניו יורק וגודלה כמו מדינת ישראל. ניו ג'רזי דומה לישראל הן בשטח והן במספר התושבים. ניו ג׳רסי נקראת באנגלית ״Garden State" בנסיעתנו נוכל להבחין בכל גווני הירוק השולטים בדרך ונבין מדוע המדינה קרויה כך.
המדינה הבאה אליה נכנס היא דלאוור. ניכנס אליה דרך גשר מקסים שנקרא גשר הזיכרון של דלאוור העובר מעל נהר בשם זה. נהר הדלאוור רחב וארוך ממדים, מתחיל באזור הרי הקטסקיל שבמדינת ניו יורק. לאחר הפסקת בוקר קצרה בתחנת ריענון נכנס אל המדינה הבאה, מרילנד. נעבור דרך העיר הגדולה בלטימור. העיר משמשת כנמל מרכזי לכל מדינות המיד אטלנטיק. נראה את אזור המסחר (הדאון טאון), ואת הנמל הגדול שבעיר. נמשיך בדרך הפארק היפיפייה שמחברת את בולטימור ווושינגטון עד הגיענו אל בירת ארצות הברית. 
וָושִׁינְגְטוֹן דִי. סִי. (באנגלית: 
C .D Washington) עיר הבירה של ארצות הברית. העיר הוקמה ב-16 ביולי  1790, כעירייה נפרדת בתוך מחוז קולומביה (District of Columbia). חקיקת הקונגרס ב-1871 יצרה ממשל יחיד לטריטוריה הפדרלית כולה, ובפועל איחדה את העיר עם המחוז לישות פדרלית אחת.
וושינגטון די. סי. נקראת על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הברית, ג'ורג' וושינגטון, וצמד האותיות די.סי מייצגות את המחוז השיפוטי בו היא נמצאת (
District of Columbia).
העיר ממוקמת על גדתו הצפונית של נהר הפוטומק. העיר גובלת במדינת וירג'יניה בדרום-מערב, ובמדינת מרילנד מצדדיה האחרים. בעיר מתגוררים מעל 600 אלף תושבים; אך במהלך שבוע העבודה עולה אוכלוסייתה על  מיליון תושבים, המגיעים אליה מהפרוורים שמסביבה. באזור המטרופוליטני של וושינגטון מתגוררים כ-5.4  מיליון תושבים, מה שהופך אותו לאזור המטרופוליטני השמיני בגודלו בארצות הברית. המרכז של כל שלוש רשויות הממשל הפדרלי של ארצות הברית ממוקמים בוושינגטון: הרשות המחוקקת (הקפיטול). הרשות המבצעת - הבית הלבן, לצד מחלקות הממשל הפדרלי השונות וסוכנויותיו, והרשות השופטת - בית המשפט העליון של ארצות הברית ובתי המשפט הפדרליים (מרכזיים), כמו כן ניתן גם למצוא בעיר מוזיאונים ואנדרטאות לאומיות רבות.  בסיורנו בעיר נבקר בפארק האנדרטאות, האנדרטה המרשימה לנשיא השישה עשר של ארצות הברית אברהם לינקולן, האנדרטאות למלחמות וויאטנם וקוריאה והאנדרטה הלאומית היחידה בארצות הברית  לאזרח מן השורה - מרטין לותר קינג.
נבקר במוזיאון התעופה והחלל, נבקר במוזיאון השואה, נצא לתצפית על הבית הלבן ועל גבעת הקפיטול ונקנח באנדרטת איוו ג׳ימה.

לינה אזור וושינגטון


יום 9 חמישי: פנסילבניה – פילדלפיה (פעמון החרות) -  לוס אנג'לס
לאחר ארוחת הבוקר נצא למדינת פנסילבניה. נתחיל את היום בטעם מתוק וטעים. ביקור בעולם השוקולד שבעיירה הרשי. בביקורנו נצא לנסיעה בקרוניות מיוחדות ונצפה בתהליכי ייצור  השוקולד. כמובן שבסופה נוכל לטעום וגם לרכוש ממטעמי ממלכת השוקולד.
נמשיך את דרכנו למחוז לנקסטר שם מתרכזת קהילת אנשי האמיש. בני אמיש (Amish) הם נוצרים, המשתייכים לזרם האנבפטיסטים, שהחל את דרכו במאה ה-16 בשוויץ. הם ידועים באורח החיים הצנוע והסגפני שלהם ובסירובם לאמץ את אורח החיים המודרני. מזהים אותם, בדרך כלל, בשל לבושם הצנוע ונסיעתם בכרכרות רתומות לסוסים. בני אמיש החלו את דרכם בשוויץ וממנה היגרו למדינת פנסילבניה, שבארצות הברית. חוקי הכנסייה שולטים בכל תחום בחייהם של בני הקהילה וכוללים איסור על שימוש בחשמל, טלפונים ומכוניות. הם מתנתקים מהעולם החיצוני ומקיימים מערכת חינוך עצמאית, המקנה חינוך לילדים במשך שמונה שנים, שהוא משך זמן, אשר מספיק לדעתם, להקנות לילדים את כל הידע הנדרש לשם קיום אורח החיים של הקהילה. התנגדותם לכל סממן של קידמה נובע מהאופי החברתי של הקהילה ומהידיעה ששימוש בכל אחד מכלי  המודרניזציה יעודד עצמאות, ויוביל לירידה בתלות בקבוצה ולהיחלשות התא המשפחתי, שהוא המרכיב החשוב  ביותר בתרבות האמיש. נבקר במרכז מבקרים שם נוכל לטעום מקצת מעשי ידיהם של האמיש, נראה את החוות ושטחיהם הגדולים ונבקר אצל ג׳יימס מעבד העורות.

תחנתנו השלישית בדרכנו חזרה לניו יורק תהיה פילדלפיה, העיר הגדולה במדינת פנסילבניה. פילדלפיה הייתה בירת ארה"ב לפני וושינגטון. בעיר נכתבה מגילת העצמאות ובה הוכרזה עצמאותה של ארצות הברית. נבקר במרכז העצמאות, נראה את פסל החירות. נראה את האנדרטה שנבנתה ליוני נתניהו, ניסע בשדרת דגלי האומות. נעצור לצילום במדרגות מוזיאון האומנות ליד פסלו של ״רוקי״. חזרה לשדה התעופה בניו יורק בשעות הערב. טיסה ללוס אנג'לס. עם ההגעה העברה למלון.    
                                                             
לינה אזור לוס אנג'לס

יום 10 – שישי:  לוס אנג'לס
לוס אנג'לס העיר השנייה בגודלה בארה"ב. היא מרכז בינלאומי לעסקים, מסחר, בידור, תרבות, תקשורת, אופנה, מדע, טכנולוגיה וחינוך. העיר היא ביתם של מוסדות חשובים בתחומים מגוונים, והיא אחד ממרכזי הכלכלה החשובים ביותר בארצות הברית. העיר דורגה השלישית בעושרה, והחמישית בחזקתה והשפעתה בעולם. בשטח העירוני של העיר מתגוררים למעלה מ 4 מיליון תושבים. מסביב לעיר למעלה משמונים שכונות, עיירות וערים ובהם מתגוררים כ 18 מיליון תושבים. בעיר אזורים שונים ואתרים רבים. העיר סובלת מבעיות תחבורה קשות מכיוון שאין מערכת הסעה המונית יעילה. נצא לסיור מקיף "בעיר המלאכים"  - באתרי התיירות השונים והמפורסמים , נעלה לתצפית הצופה על כל העיר ועל השלט המפורסם ״הוליווד״. נגיע לביקור בטיילת המפורסמת ״שדרות הכוכבים״ ונדרוך על המרצפות הנושאות את שמם של שחקני הקולנוע הידועים. ניסע לשכונת היוקרה בוורלי הילס ונצפה על בתיהם של הסליברטאים המתגוררים באזור. נמשיך לרחוב רודיאו המפורסם בחנויות היוקרה! בסמוך לו נראה את המלון המפורסם - בוורלי וילשאר - בו הוסרט הסרט ״אישה יפה״. נמשיך לביקור בשוק האיכרים להפסקת צהריים ונשנוש במסעדות הטעימות והמגוונות. בסמוך לשוק האיכרים נטייל בטיילת ה״גרוב״, מקום מדהים ויפה עם חנויות וכיכר ייחודית. ניסע אל חוף הים האולטימטיבי ווניס ביץ׳ - המכונה חוד התער התרבותי של לוס אנג'לס מפאת האירועים וההיסטוריה של המקום - טיילת עם בוטיקים רבים, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט שונים. נקפוץ לביקור ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה הידוע גם במסעדות, מתקני השעשועים ובעיקר בגלל הגלגל הענק. נקנח בטיול בטיילת הידועה כטיילת "השלוש" הממוקמת בשכונת סנטה מוניקה.
לינה אזור לוס אנג'לס                                                             

יום 11 – שבת: לוס אנג'לס
לאחר ארוחת הבוקר, איסוף מהמלון ויום בילוי ביוניברסל סטודיו.
לינה: אזור לוס אנג'לס

יום 12 ראשון, לוס אנג'לס – סאן דיאגו – לוס אנג'לס
לאחר ארוחת הבקר, נצא דרומה לסאן דיאגו. העיר שוכנת בקרבת הגבול עם מקסיקו. גורם המשפיע על התרבות והרוגע הסוררים באזור בניגוד לללוס אנג'לס. העיר התפתחה מאוד בתקופת מלחמת העולם השנייה בגלל בסיסי הצבא וחיל הים האמריקאי הנמצאים במקום. נבקר במספר אתרים מעניינים בעיר ובסביבתה.  בחוף הים הנקרא - לה הויה, נחזה בצוקים, בעופות מגוונים ובכלבי ים השרועים על החול. נבקר בנושאת המטוסים – מיד-וואיי המפורסמת מימי מלחמת העולם השנייה. לאנייה גם נקודה ישראלית: האנייה קורקעה בשנת 1992 לאחר שהשתתפה במלחמת המפרץ. נטייל להנאתנו בטיילת המפורסמת בקרבת  הנמל. ניסע על גשר קורנאדו לביקור באי קורנאדו, נראה את המלון הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני. המלון נפתח בשנת 1888 ופועל עד היום. אם הזמן יספיק לנו, נבקר בפארק בלבואה המפורסם. נקנח בביקור בעיר העתיקה של סאן דייגו העמוסה בחנויות בהן ניתן למצוא עבודות ומזכרות אינדיאניות וברובע חיי הלילה של סאן דייגו הנקרא - רובע הגאזלאמפ GAS LAMP. ארוחת ערב וחזרה למלון בלוס אנג'לס.                         
לינה לוס אנג'לס

יום 13 – שני: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1  
איסוף המטיילים מלוס אנג'לס בשעת בוקר מוקדמת, עלייה על כביש 101 הנקרא  אל קמינו ריאל – דרך המלך. עצירה ראשונה בעיר סנטה ברברה הנחשבת לריביירה של קליפורניה בגלל מזג האוויר הנוח שלה. בעיר התגורר הנשיא לשעבר רונלד רייגן. משם ניסע ונבקר בעיירה סולבנג, המעוצבת בסגנון עיירה בדנמרק, בתחילת המאה הקודמת התנחלו שם מהגרים דנים שהתקבצו מאזורים שונים בארה"ב. נמשיך בנסיעה מסנטה ברברה דרך הרי סנטה אינז לעיר סאן לואיס אוביספו ונבקר במלון מדונה אין, מלון ייחודי כשכל 109 חדריו מעוצבים ומרוהטים בעיצוב מוזר ושונה – לא לפספס ביקור בחדרי השירותים. הפסקה לארוחת צהריים. משם נתחבר לכביש מספר 1 המפורסם (בקטעים המורשים לנהיגה) הנחשב לכביש היפה ביותר בארה"ב עם צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. עצירה במספר נקודות תצפית ייחודיות. נשתדל לעצור לתצפית על שמורת פילי הים. נבקר בעיירת האומנים המפורסמת - כרמל, בעלת ריכוז האומנים הגדול שפרסומה בא בעיקר בשל ראש העיר לשעבר, קלינט איסטווד. לינה באזור מורו ביי.                                                             

לינה: אזור מורו ביי  

ימים 15 - 14 – שלישי רביעי: כביש מספר 1 – מונטריי  - כרמל - סאן פרנסיסקו
נבקר בעיירת האומנים המפורסמת - כרמל, בעלת ריכוז האומנים הגדול שפרסומה בא בעיקר בשל ראש העיר לשעבר, קלינט איסטווד.  המשך הנסיעה הסיורים והתצפיות לאורך כביש החוף.
בשעות הצהריים נגיע לסאן פרנסיסקו בה נבלה היום ומחר. סאן פרנסיסקו העיר הנחשבת לאחת הערים היפות בארה"ב ולעיר הליברלית ביותר בארה"ב. העיר קבלה 7 פעמים את התואר - העיר מספר 1 בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות.

נפתח את ביקורנו בהיכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. הבניין חרב לחלוטין ברעידת האדמה בשנת 1906 ונפתח מחדש בשנת 1915. נבקר ברחוב המפותל ביותר בעולם, רחוב לומברד, הנקרא בעגה הישראלית - רחוב הפרחים. נסיעה קצרה תביא אותנו לחוף הים. נטייל בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 PIER  המפורסם באריות הים רבים הרובצים על הסלעים. נצא לשייט של כשעה במפרץ. נעבור מתחת לגשר הזהב, נחלוף בקרבת כלא אלקטרז, חזרה לרציף להפסקת צהריים. עם סיומה נמשיך לעוד מספר אתרים - היכל האומנויות והמדע, נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נרד משם לביקור בעיירת האומנים - סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות. ניסע לרכס הגבוה שבסאן פרנסיסקו הנקרא בשם הגבעות התאומות, מהגבעות תצפית על העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב, בכניסה לרובע יש מסעדה כשרה. בסיום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי ללינה בעיר מודיסטו. עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב לאחר מציית גשר המפרץ, נעצור לתצפית באי המטמון נצפה על העיר המוארת בשלל אורות, מראה מדהים.                                
יום 14 לינה באזור סאן פרנסיסקו
יום 15 לינה במודסטו

יום 16 - חמישי: פארק יוסמיטי/פארק עצי הסקויה וקינגס קניון
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הידועים בארה"ב. שמו של הפארק נגזר מהשם – אוזומטי - דב גריזלי באינדיאנית. נצפה במפל הגבוה - הינומת הכלה. נראה את צוק סלע הגרניט "המונוליטי" הגבוה ביותר בעולם הנקרא - אל קפיטן.  ניסע לנקודה שממנה נצא להליכה רגלית קצרה במעבי היער לתצפית לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. נמשיך במעלה ההר אל נקודת - תצפית ממנה ניתן לצפות על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט.
לחילופין – בהתאם לתנאי הדרך נבקר בפארק עצי הסקויה ובקינגס קניון - אזור בו גדלים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 - 10 מטר. נצפה בעצים הענקיים, נעלה לתצפיות מדהימות על רכס הסיירה נבאדה והעמקים שסביבו. בתום הביקור במקום נצא לכיוון לאס ווגס, עד הגיענו לעיירה בייקרספילד.                                                                                   
לינה בעיירה בייקרספילד
 

יום 17 - שישי: בייקרספילד - לאס ווגאס – סכר ההובר – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבקר נצא בנסיעה לכיוון לאס וואגס. נחצה את מדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הענקיים ששמם התנכ"י  ניתן להם ע"י המורמונים שעברו במקום. על גבול המדינות קליפורניה ונבאדה נעצור לקניות באוטלט הידוע PRIME – פריים. בדרך נבקר בעיירת הכורים הנטושה "קליקו" CALICO. העיירה נבנתה בסוף המאה ה-19 כאשר אנשים רבים עברו מערבה בעקבות הבהלה לזהב. במקום פעלו כ -50 מכרות כסף. עם ירידת ערכו וחוסר הכדאיות בכריית המחצב, המקום נעזב. מספר מבנים שופצו והם מאפשרים לנו לחוות את צורת החיים של המהגרים מערבה בתקופת הבהלה לזהב ואנשי המערבונים. אחר הצהריים נחלוף על פני לאס ווגס. נבקר בסכר ההובר  HOOVER DAM, הסכר נקרא ע"ש הנשיא ה-31 של ארה"ב. הפרויקט הוכר כאחד מפלאי הטכנולוגיה של המאה ה - 20. הסכר הוקם כפרויקט לאומי בשנות המשבר הכלכלי של שנות ה-30. מטרתו שליטה במי נהר הקולורדו, חלוקת מים לחקלאות וייצור חשמל. בנית הסכר יצרה את אגם מיד MEAD  שהוא הגדול באגמים המלאכותיים של ארה"ב, גובהו של הסכר 220 מר'.
לינה לאס ווגס

יום 18 - יום שבת : לאס וגאס

יום חופשי לסיורים "בסטריפ" – אזור התיירות המפורסם של לאס ווגס.
בעלות נוספת אפשרויות: לטיסה מעל הגרנד קניון או מעל לאס ווגס או נהיגה במכונית מירוץ

לינה – לאס וגאס

 

ביום זה מסתיים הטיול 20 ימים 18 לילות, העברה לשדה התעופה, טיסה לישראל דרך יעד ביניים

 
יום 19 - יום ראשון: לאס ווגס – הגרנד קניון הגדה הדרומית – ויליאמס - פלגסטף
נצא דרומה לכיוון אחד משיאי הטיול הגרנד קניון. בדרכנו נעצור לתצפית יפה על "נהר הקולרדו הקטן", אחד הנהרות שנשפכים אל נהר הקולורדו.
ניכנס אל הגרנד מצדו הדרומי של הקניון – נעצור בנקודות תצפית שונות. מכל נקודת תצפית נצפה בתצורות נוף שונות וצבעים שוני וגוונים שונים. ממדיו  של הקניון הקנו לו את שמו, אורכו למעלה מ – 400 ק"מ, רוחבו נע בין 15 ל-30 ק"מ ועומקו כ- 1,600 מר'. במרכז הקניון עובר נהר הקולורדו. לעת ערב נגיעה לעיירה ויליאמס היושבת על צומת הדרכים של כביש 66 ROUTE. כביש 66 מפורסם בתרבות האמריקאית בהיותו הדרך הראשונה שחצתה את ארה"ב לכיוון מערב בזמן הבהלה לזהב. על דרך זו נכתבו שירים, יש אופנה ומוצרים שונים הנקראים בשם זה. בעיירה נמצא מזכרות ועיצובים התואמים את תקופת הזהב של הכביש.

לינה – פלגסטף

י
ום 20 שני: פלגסטףקניון אנטילופ – פייג' (פרסת הסוס) – סכר הגלן – אגם פאאוול

פארק ברייס – העיר סדר CEDAR
נצא צפונה לכיוון העיירה פייג'. בדרך נבקר בפארק אנטילופ ANTELOPE. הפארק ממוקם בתוך שטח שמורת שבט הבאוואחו האינדיאני. הפארק מאופיין בקניונים בעלי צורות שונות ומיוחדות שנוצרו בעקבות חתירת המים והרוחות בסלע הרך. שמו של הפארק ניתן לו ע"ש האנטילופות שחיו בעבר באזור.
נגיע לעיירה פייג', נעלה לתצפית ייחודית ויפה על נהר הקולורדו מנקודה הנקראת "פרסת הסוס" – תפנית חדה של 270 מעלות של זרימת נהר הקולורדו - בצורבצורת פרסה.
נגיע לסכר הגלן שעל נהר הקולורדו. ניכנס אל מרכז המבקרים, במרכז תצוגה והסבר על המבנה הטופוגרפי של האזור ותצפית יפה על נהר הקולורדו. הסכר נבנה בשנות ה 50 של המאה שעברה. בניית הסכר נעשתה במטרה לווסת את זרימת נהר הקולורדו ולייצור חשמל. בניית הסכר יצרה את אגם פאוול שהוא האגם המלאכותי השני בגדלו בארה"ב.
נמשיך לקניון ברייס. למרות ששטחו רק כ 145 קמ"ר, נחשב ליפה ביותר. תוך כדי סיור על גדות הקניון נוכל לראות תבליטי ההודוס בגווני אדום ולבן - מדהימים ביופיים. הקניון הנקרא על שם מנהיג מורמוני - אביעזר ברייס שחי בקניון מספר שנים ויצא באמירה מפורסמת על האזור ״מקום של גיהינום לאבד בו פרה״. הפארק נמצא בגובה של כ 2,400 מר' מעל פני הים. הרוחות, הגשמים והשלגים הם אלה שיצרו את תצורות הנוף הייחודיות המכונות בשם הודוס. לאחר הביקור בברייס קניון נצא ללינה בעיירה סאדר CEDAR.
לינה סאדר סיטי - המשך המסלול בעמודה השניה
 
נבנה ע"י היפטק