Star Tours   טיולים מאורגנים לחו"ל
חזרה לרשימה

 

 

טיול משפחות

ניו יורק – החוף המזרחי ואורלנדו - ארה"ב 2019

16 ימים – 14 לילות  (אין ימים חפשים)

2 פארקים של דיסני – MAGIK KINGDOM  EPCOT-  - ANIMAL KINGDOM

 יומיים ביוניברסל סטודיו  UNIVERSAL STUDIO– יום בעולם הים SEA WORLD

ניו יורק (כולל שיט)  - טורונטו – 1000 האיים (כולל שיט)  

מפלי הניאגרה (כולל שיט) – וושינגטון

פילדלפיה  - אורלנדו כולל 5 פארקים

אפשרות לבחירה: יום קניות ב WOODBURY
 COMMON 

או סיור לפסל החרות ואליס איילנד
 

יציאות מובטחות בתאריכים:

10.4-25.4 (פסח)   26.6-11.7   3.7-18.7   17.7-1.8   31.7-15.8   7.8-22.8   14.8-29.8
 

מחירון החל מ: המחיר הוא למשתתף בסוויטה, כולל מטבחון (המחיר הסופי ייקבע במועד ההרשמה)

 
 
2
3
4
10.4 -25.4.19
 
4350
4190
3990
26.6 -11.7.19
 
4290
4150
3990
3.7 - 18.7.19
 
4390
4190
3990
17.7 - 1.8.19
 
4390
4190
3990
31.7 -15.8.19
 
4390
4250
3990
7.8 - 22.8.19
 
4390
4250
3990
14.8 -29.8.19
 
4350
4150
3990
 
המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות דרך אירופה
 מיסי נמל והיטלי דלק הידועים ב 1/12/18 – עשויים להשתנות ע"י הרשויות
טיסת פנים – לא כולל את עלות המזוודה שתשולם ישירות בשדה התעופה
אירוח במלונות דרגת תיירות טובה
ארוחות בוקר, למעט ניו יורק
כניסות לכל האתרים
כניסות לכל פארקים (המופיעים בתכנית) באורלנדו, דיסני כולל FAST PASS
סיורים מודרכים
רכבים ממוזגים
הדרכה בעברית
 
המחיר אינו כולל:
ארוחות שלא פורטו
ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען
כל מה שלא נכלל בסעיף המחיר כולל
 
ביטוח בריאות ומטען - ניתן כיום לבצע ביטוח בריאות ומטען 180 יום לפני יציאת הטיול, התשלום הנו עבור מספר ימי הטיול בלבד, אך הוא תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה
 
שינויים: ניתן לשנות את מועדי הטיסות, להוסיף יעדים, לשלב קרוז
 
 
יציאת הטיולים מובטחת
 
 
לפרטים והרשמה: 902 511 2 072
 

 הכניסה לארה"ב מחייבת וויזה,
ניתן לשנות את הרכב הפארקים באורלנדו, ניתן להתאים את המסלול לשומרי מסורת.
ניתן לשלב קרוז - שיט

יציאת הטיולים מובטחת

התחייבות לקבוצות קטנות עד 25 מטיילים

מלווה קבוצה ישראלי בטיול החוף המזרחי 

 

לפרטים והרשמה: 902 511 2 072

 

  

האטרקציות הכלולות בטיול

שיט: 3 הפלגות – 1. מפלי הניאגרה 2. אלף האיים 3. מנהטן

 

סיורי ערים:
ניו-יורק • טורונטו • וושינגטון •

 

אתרים:

כת האמיש • עולם השוקולד של הרשי • פעמון החרות • מוזיאון התעופה והחלל • גבעת  הקפיטול                                   

 

 

6 פארקים באורלנדו:
עולמו של וולט דיסני, מרכז אפקוט, אולפני הסרטים, ממלכת החיות

פרק המים של דיסני, WONDERWORKSלאפשרויות טיול נוספות בארה"ב


או התקשרו אלינו
0722511902
צור קשר עם סטאר טורס הורד טופס הזמנה
 
עברית English

ארצות הברית החוף המזרחי ואורלנדו

  

 

 ניו יורק – החוף המזרחי - אורלנדו - ארה"ב 2019

16 ימים – 14 לילות

2 פארקים של דיסני, (לבחירה) - 2 ימים ביוניברסל סטודיו - עולם הים

ניו יורק (כולל שיט) –- טורונטו – 1000 האיים (כולל שיט)  

מפלי הניאגרה (כולל שיט) – וושינגטון

פילדלפיה  - אורלנדו כולל 5 פארקים

אפשרות לבחירה כלול במחיר: יום קניות ב Woodbury Common או ביקור פסל החרות

 

יציאות מובטחות בתאריכים:

10.4-25.4 (פסח)   26.6-11.7   3.7-18.7   17.7-1.8   31.7-15.8   7.8-22.8  
14.8-29.8

 

מסלול הטיול 

יום  - 1 רביעי : ת"א – ניו יורק
טיסת בקר מת"א לניו יורק, הגעה בשעות אחה"צ, העברה למלון במנהטן
לינה מנהטן ניו יורק

יום 2 - חמישי: ניו יורק

הבקר נצא לגלות את מכמניה של ה– “BIG APPLE”, נעבור ונסייר באתרי העיר הידועים בדאון טאון – אזור העסקים של העיר, נראה את הגראונד זירו אתר הזיכרון המרשים של מגדלי התאומים, את הוול סטריט, הבורסה ומבני הממשל העירוניים ועוד. נצא לשייט ממנהטן לאי סטייטן איילנד, שבזמנו היה המקום הראשון אליו הגיעו המהגרים לארה"ב. במהלך השיט נחלוף על פני פסל החירות. נצפה על מנהטן מסיפונה של המעבורת.

לינה מנהטן ניו יורק

יום 3 שישי: ניו יורק – עליה לתצפית מגדל האמפייר סטייט
לאחר היכרותנו הראשונית עם העיר, נוכל להעמיק את ההיכרות עם העיר. היום נבקר ונראה את בניין האמפייר סטייט, רוקפלר סנטר, השדרה ה – 5  על חנויותיה המפוארות, מגדל טראמפ, הסנטרל פארק וכיכר הטיימס, לקינוח, נעלה לתצפית מגדל האמפייר סטייט ונוכל לצפות בכל העיר פרוסה לפנינו.                              
לינה מנהטן ניו יורק

יום 4 שבת: ניו יורק
המשך סיור עצמי בניו יורק.

להשתתפות באחת מהפעילויות הבאות יש לידע במועד ההרשמה:                
נסיעה לקניות באחד האאוטלטים הידועים שבאזור:
וודברי קומון –
WOODBURY COMMON.
שיט וביקור בפסל החירות (עליה של כ – 200 מדרגות) ובאליס איילנד.
לינה במנהטן ניו יורק

יום 5 ראשון: ניו יורק – 1000 האיים - טורונטו
נצא מהעיר ניו יורק לכוון צפון מערב. לאחר הפסקת בוקר, נמשיך בנסיעה לתוך אזור הרי הקטסקיל (רכס הרי הכרמל המשופר), אזור בן כ 15,000 קמ״ר, משופע בנחלים, אגמים, נהרות ועצים לרוב. נוכל להבחין בצבע השולט- ירוק בכל גווניו ובנופים המרהיבים שלאורך הדרך. נמשיך בנסיעה דרך העיר בינגהמטון ונעלה צפונה בכביש 81, דרך העיר סיירקיוז עד הגיענו לאזור אלף האיים. אזור זה משתרע לאורך של כ 80 ק״מ בחלקו הדרומי של נהר הסנט לורנס והקצה הצפון מזרחי של אגם אונטריו. האזור כולל מעל 1800 איים הן בצד האמריקאי והן בצד הקנדי, גודלם מ 30 סמ״ר עד כ 100 קמ״ר. נצא לשייט בן כשעה באזור בין האיים, נראה את טירת בולט, שורת המיליונרים, ״בדיוק מספיק מקום״, את הגשר הבינלאומי הקצר בעולם ועוד. לאחר השייט נמשיך בנסיעה לאורך הגדה הצפונית של אגם אונטריו עד הגיענו לטורונטו. נצא לארוחת ערב.  
לינה טורונטו
 
יום 6 שני: טורונטו – מפלי הניאגרה צד קנדי, שיט
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בטורונטו, נראה את בניין הפרלמנט, נבקר באוניברסיטה, ברחבת העיריה ובית המשפט, נצפה במגדל סי אן והדאון טאון של העיר. נמשיך בנסיעה לאורך הגדה המערבית של אגם אונטריו עד לתעלת וולאנד. כאן נראה  כיצד למד האדם לנצל את כוחות הטבע לתועלתו, נוכל לראות כיצד אנייה ״ עולה/יורדת במעלית״. לאחר מכן ניסע לעיירה המקסימה ניאגרה על האגם השוכנת בנקודת החיבור של נהר הניאגרה ואגם אונטריו. בדרך נעבור דרך כרמים ויקבים רבים ונוכל להתרשם מהאווירה הפסטורלית בה חיים כאן התושבים. בעיירה יהיה לכם זמן חופשי לשיטוט בין הבתים היפים, החנויות והגלריות, ואם מזג האוויר יאפשר זאת נערוך פיקניק נחמד על שפת האגם. לאחר מכן ניסע לאורך נהר הניאגרה לכוון המפלים. נעצור לתצפית בשעון הפרחים ותחנת הכוח, נעבור דרך בית הספר לחקלאות והגנים הבוטנים עד שנגיע לגולת הכותרת של הטיול - המפלים. נצפה במפלים מהצד הקנדי, מנגד נוכל לראות את המפלים האמריקאים, מפל הינומת הכלה, המפלים הקנדים ( מפלי הפרסה) ואי העז. בסיום התצפית נרד אל הנהר לשייט מקסים לכיוון המפלים, נתרטב קלות מערפילי המים שהמפלים יוצרים. לאחר השייט נגיע למלון. ובערב זמן חופשי לבילוי באזור המפלים, רחוב קליפטון היל עם שלל האטרקציות שבו, הקזינו למי שמדגדג בין אצבעותיו , וכמובן תצפית מרהיבה על המפלים המוארים בשלל צבעים.
 לינה מפלי הניאגרה


יום 7 שלישי: מפלי הניאגרה, צד אמריקאי - ניו ג'רזי
לאחר ארוחת הבוקר, נחצה את הגבול חזרה לארצות הברית לתצפית יפה ומיוחדת על המפלים מהצד האמריקאי. נכנס לאי העז ונבקר בנקודת טרפין ובאי לונה.
מכאן נצא בדרכנו חזרה לעיר ניו יורק, בדרך נעצור למסע קניות קצר באאוטלט, ומשם דרך אזור אגמי האצבעות עד לנקודת הסיום, אליה נגיע בשעת ערב.                                                                 

לינה: אזור ניו ג'רזי

יום 8 רביעי: ניו יורק - וושינגטון
נצא השכם בבוקר לכיוון דרום אל וושינגטון DC, בירת ארצות הברית. בדרך נעבור מספר מדינות. ראשית נחלוף במדינת ניו ג׳רסי הגובלת בניו יורק וגודלה כמו מדינת ישראל. ניו ג'רזי דומה לישראל הן בשטח והן במספר התושבים. ניו ג׳רסי נקראת באנגלית ״Garden State" בנסיעתנו נוכל להבחין בכל גווני הירוק השולטים בדרך ונבין מדוע המדינה קרויה כך.
המדינה הבאה אליה נכנס היא דלאוור. ניכנס אליה דרך גשר מקסים שנקרא גשר הזיכרון של דלאוור העובר מעל נהר בשם זה. נהר הדלאוור רחב וארוך ממדים, מתחיל באזור הרי הקטסקיל שבמדינת ניו יורק. לאחר הפסקת בוקר קצרה בתחנת ריענון נכנס אל המדינה הבאה, מרילנד. נעבור דרך העיר הגדולה בלטימור. העיר משמשת כנמל מרכזי לכל מדינות המיד אטלנטיק. נראה את אזור המסחר (הדאון טאון), ואת הנמל הגדול שבעיר.
נמשיך בדרך הפארק היפיפייה שמחברת את בולטימור ווושינגטון עד הגיענו אל בירת ארצות הברית. 
וָושִׁינְגְטוֹן דִי. סִי. (באנגלית: 
C .D Washington) עיר הבירה של ארצות הברית. העיר הוקמה ב-16 ביולי  1790, כעירייה נפרדת בתוך מחוז קולומביה (District of Columbia). חקיקת הקונגרס ב-1871 יצרה ממשל יחיד לטריטוריה הפדרלית כולה, ובפועל איחדה את העיר עם המחוז לישות פדרלית אחת.
וושינגטון די. סי. נקראת על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הברית, ג'ורג' וושינגטון, וצמד האותיות די.סי מייצגות את המחוז השיפוטי בו היא נמצאת (
District of Columbia).
העיר ממוקמת על גדתו הצפונית של נהר הפוטומק. העיר גובלת במדינת וירג'יניה בדרום-מערב, ובמדינת מרילנד מצדדיה האחרים. בעיר מתגוררים מעל 600 אלף תושבים; אך במהלך שבוע העבודה עולה אוכלוסייתה על  מיליון תושבים, המגיעים אליה מהפרוורים שמסביבה. באזור המטרופוליטני של וושינגטון מתגוררים כ-5.4  מיליון תושבים, מה שהופך אותו לאזור המטרופוליטני השמיני בגודלו בארצות הברית.
המרכז של כל שלוש רשויות הממשל הפדרלי של ארצות הברית ממוקמים בוושינגטון: הרשות המחוקקת (הקפיטול). הרשות המבצעת - הבית הלבן, לצד מחלקות הממשל הפדרלי השונות וסוכנויותיו, והרשות השופטת - בית המשפט העליון של ארצות הברית ובתי המשפט הפדרליים (מרכזיים), כמו כן ניתן גם למצוא בעיר מוזיאונים ואנדרטאות לאומיות רבות. 
בסיורנו בעיר נבקר בפארק האנדרטאות, האנדרטה המרשימה לנשיא השישה עשר של ארצות הברית אברהם לינקולן, האנדרטאות למלחמות וויאטנם וקוריאה והאנדרטה הלאומית היחידה בארצות הברית  לאזרח מן השורה - מרטין לותר קינג.
נבקר במוזיאון התעופה והחלל, נבקר במוזיאון השואה, נצא לתצפית על הבית הלבן ועל גבעת הקפיטול ונקנח באנדרטת איוו ג׳ימה. בדרכנו ללינת הלילה נעצור לארוחת ערב מפנקת וכשרה.

לינה אזור וושינגטון


יום 9 חמישי: פנסילבניה
לאחר ארוחת הבוקר נצא למדינת פנסילבניה. נתחיל את היום בטעם מתוק וטעים. ביקור בעולם השוקולד שבעיירה הרשי. בביקורנו נצא לנסיעה בקרוניות מיוחדות ונצפה בתהליכי ייצור  השוקולד. כמובן שבסופה נוכל לטעום וגם לרכוש ממטעמי ממלכת השוקולד.

נמשיך את דרכנו למחוז לנקסטר שם מתרכזת קהילת אנשי האמיש. בני אמיש (Amish) הם נוצרים, המשתייכים לזרם האנבפטיסטים, שהחל את דרכו במאה ה-16 בשוויץ. הם ידועים באורח החיים הצנוע והסגפני שלהם ובסירובם לאמץ את אורח החיים המודרני. מזהים אותם, בדרך כלל, בשל לבושם הצנוע ונסיעתם בכרכרות רתומות לסוסים. בני אמיש החלו את דרכם בשוויץ וממנה היגרו למדינת פנסילבניה, שבארצות הברית. חוקי הכנסייה שולטים בכל תחום בחייהם של בני הקהילה וכוללים איסור על שימוש בחשמל, טלפונים ומכוניות. הם מתנתקים מהעולם החיצוני ומקיימים מערכת חינוך עצמאית, המקנה חינוך לילדים במשך שמונה שנים, שהוא משך זמן, אשר מספיק לדעתם, להקנות לילדים את כל הידע הנדרש לשם קיום אורח החיים של הקהילה. התנגדותם לכל סממן של קידמה נובע מהאופי החברתי של הקהילה ומהידיעה ששימוש בכל אחד מכלי  המודרניזציה יעודד עצמאות, ויוביל לירידה בתלות בקבוצה ולהיחלשות התא המשפחתי, שהוא המרכיב החשוב  ביותר בתרבות האמיש. נבקר במרכז מבקרים שם נוכל לטעום מקצת מעשי ידיהם של האמיש, נראה את החוות ושטחיהם הגדולים ונבקר אצל ג׳יימס מעבד העורות.

תחנתנו השלישית בדרכנו חזרה לניו יורק תהיה פילדלפיה, העיר הגדולה במדינת פנסילבניה. פילדלפיה הייתה בירת ארה"ב לפני וושינגטון. בעיר נכתבה מגילת העצמאות ובה גם הוכרזה העצמאות של ארצות הברית. נבקר במרכז העצמאות, נראה את פסל החירות. נראה את האנדרטה שנבנתה ליוני נתניהו, ניסע בשדרת דגלי האומות. נעצור לצילום במדרגות מוזיאון האומנות ליד פסלו של ״רוקי״. טיסה לאורלנדו, עם ההגעה העברה למלון.                                                            
לינה אורלנדו

ימים 10 – 11 שישי – שבת,
בילוי ב – 2 פרקים של דיסני לבחירה מתוך 4 הפרקים של דיסני

מג'יק קינגדום פארק זהו המקום בו תפגשו פילים מעופפים, ספלים מרקדים ונסיכות אמתיות לגמרי! זהו גם ביתם של כמה מההרים הגבוהים ביותר בפלורידה- הרי הממלכה הקסומה. בפארק מג'יק קינגדום תוכלו לצאת למסע מופלא ברכבת הרים אשר מטפסת במעלה ההרים וצוללת מטה לעומק של 5 קומות, להפליג בספינת פיראטים עם קפטן ג'ק ספארו, לפגוש את דמויות דיסני האהובות וליהנות מעוד שפע של הפתעות קסומות ומרגשות...

פארק אפקוט (Epcot) פארק אפקוט מציע מסע מסביב לעולם, ואל תוך הדמיון. לצלול למעמקי האוקיינוס עם נמו וחברים, להמריא למרומים על גלשון טיסה בחוויה עוצרת נשימה, לחוות טיסת חלל למאדים ולהבין שכאן, השמים הם לא הגבול...

אולפני דיסני לפגוש מקרוב את תעשיית הסרטים של דיסני. לצאת למסע אינטראקטיבי D4 אל "צעצוע של סיפור", לצלול 13 קומות באזור הדמדומים של "מגדל האימה" לחוות את ההרפתקה של "מסע בין כוכבים" ולחוש את ההתרגשות שבתעשיית הסרטים!

ממלכת החיות של דיסני אסיה, אפריקה, מעמקי הים, ומפגשים פרהיסטוריים- כולם ממתינים להרפתקנים שמבקרים בממלכת החיות של דיסני. צאו ברכבת המהירה למשלחת אל האוורסט, צפו במחזה המוסיקלי הקסום של מלך האריות, חקרו את הסוואנה של אפריקה בחוויית ספארי יוצאת דופן המאפשרת מפגש עם מגוון עצום של בע"ח ועוד.

ימים 12 - 13 ראשון – שני, בילוי יומיים בשני הפרקים של יוניברסל סטודיו

Universal Studios Florida

Universal’s Islands of Adventure כולל הרי פוטר


יום  14 - שלישי: יום בילוי בפארק עולם הים

יום 15 – רביעי: העברה לשדה התעופה

יום 16- חמישי: נחיתה בישראל

 

להרשמה: סטאר טורס 0722511902

 
נבנה ע"י היפטק