Star Tours   טיולים מאורגנים לחו"ל
חזרה לרשימה
הטיול שלך לארץ בראשית

 
27.1.2019 - 10.2.2019


  

מחיר הטיול:        $4,150  למשתתף בחדר זוגי

יחיד בחדר:         $400  תוספת
המחיר כולל:

 • מדריך בכיר מצוות החברה
 • טיסות בינלאומיות עם חברת "אתיופיאן איירליינס"
 • טיסות פנים, כמפורט בתכנית עם חברת "אתיופיאן איירליינס"
 • בתי מלון מהטובים בנמצא
 • לינה בלודג'ים בטורמי - שרותים ומקלחות בחדרים
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא
 • בקבוק מים מינרליים מדי יום
 • טבח צמוד ברוב הטיול
 • 2 ליטר מים מדי יום
 • כניסות לאתרים המפורטים בתוכנית
 • מדריך מקומי דובר אנגלית
 • מדריכי סיירות בפארקים
 • ארוחה חגיגית במסעדה ומופע פולקלור
 • שייט על אגם טאנה
 • שייט באגם צ'אמו
 • אשרת כניסה
 • טיפים לנותני השירות בחו"ל
 • תחבורה – בצפון: טיסות פנים ומיניבוסים
 • בדרום: ג'יפים טיוטה לנד קרוזר (או דומה) 4X4 כולל ביטוח, דלק ונהג מקצועיהמחיר אינו כולל:


 • הוצאות אישיות
 • תשלום בגין צילומי אנשים באזור השבטים בדרום
 • ביטוח בריאות ומטען, ניתן לבצע באמצעות משרדנו, הביטוח תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה לטיול
 • שתייה וארוחות שלא צויינו
 • מיסי נמל והיטלי בטחון בטיסות בינלאומיות

 

לתשומת לבכם, מיסי הנמל והדלק נכונים ליום 01/1/18

עלייה במחירי הטיסה ו/או המיסים תגרום לעלייה במחיר הטיול בהתאמה

ראה מחירים בראש העמוד

 הערות:

 • יש לקחת בחשבון, שלוח הזמנים בטיסות הפנים באתיופיה יכול להשתנות.
 • בטיסות הפנים ניתן לקחת עד 20 ק"ג מטען, ולא יותר.
 • להנפקת הויזה, חובה דרכון בתוקף חצי שנה לפחות מיום היציאה לטיול + 2 תמונות פספורט.
 • יש לקחת בחשבון כי רמת בתי המלון באתיופיה נמוכה, יחסית לשאר המקומות בעולם.
 • מסלול הטיול עשוי להשתנות בהתראה קצרה לפני היציאה ובמהלך הטיול.
 • *מזג האוויר במועד הטיול אמור להיות נוח לסוג זה של טיול

 

חיסונים – (חובה!) לקבלת מידע על חיסונים – יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.

תנאי תשלום:

·         בעת ההרשמה מקדמה בסך 500$ לנוסע. המקדמה כוללת 100$ דמי רישום, שלא יוחזרו במקרה של ביטול ע"י הלקוח

·         יתרת התשלום תשולם לא יאוחר מ-30 יום לפני תאריך היציאה לטיול  

חשוב !!! התשלום הינו לפי שער העברות והמחאות גבוה ביום התשלום 

 


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  נשתתף בטקס הכנת הקפה המסורתי נראה את עצי הקפה  

מצפה בחקלאים המעבדים שדותיהם בשיטות ימי התנ"ך

נלמד איך נצחו האתיופים בקרב את האיטלקים


נצפה בלהקות קופים ובעדרי הזברותנבקר בשווקים ססגונייםנתארח בבתים מסורתייםניסע לכפרים מהם הגיעו עולי אתיופיה 
 • להרשמה: סטאר טורס 0722511902 

 

צור קשר עם סטאר טורס הורד טופס הזמנה
 
עברית English

טיול מאורגן מקיף לאתיופיה 2019 יציאה מובטחת

טיול גאוגרפי ואנתרופולוגי לאתיופיה

בעקבות הנצרות הקדומה של אפריקה

ערי הצפון ושבטי הדרום - יציאה מובטחת

 
כולל שמורת  ה NECH SAR -כולל טקס BULL JUMPING
כולל ביקור בכפר הקיבוצי אאורה אמבה

15 ימים – כולל 9 ימי 4*4 בדרום 

צעירים בנפשכם, רוצים לגלות מחוזות בראשיתיים

זהו המסע שלכם!

יציאה מובטחת 

יציאה: 27/1/19  חזרה:  10/2/19

חוגגים 10 שנות טיולים באתיופיה

תכנית הטיול:

יום 1: תל אביב - גונדר
ניפגש בנתב"ג קומה 3 שער 32 לטיסת לילה מתל אביב לאדיס אבבה בירת אתיופיה, נמשיך בטיסה לגונדר בירת הצפון. את היום כולו נקדיש לגונדר המכונה "קמלוט של אפריקה" בזכות מבחר הארמונות, הטירות והכנסיות שנותרו מימי הזוהר והחושפות עושר ארכיטקטוני. נבחין בבניה בהשפעות אירופיות מתקופת ימי הביניים שהובאו ע"י הפורטוגזים שהגיעו לאזור לעזור לנוצרים במאבקם נגד המוסלמים. העיר גונדר מוקפת בגבהות התחתונות של הרי סימאן הדרומיים. העיר נוסדה ב-1632 ע"י השליט פאסילדס והפכה לבירת המדינה. במשך מאות שנים הייתה מרכז אומנות, מוזיקה, דת ומסחר. נבקר במתחם הארמונות והבריכה המשמשת עד היום לטקסי ההטבלה. האתר הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת. כיום משמשת גונדר כבירת הצפון וכעיר מנהל. רוב יהודי אתיופיה שעלו לארץ התגוררו במארג כפרים באזור. במהלך היום נבקר גם באחד מהכפרים בהם התגוררו יהודי המקום לפני עלייתם ארצה.                                            
לינה בגונדר

יום 2:גונדר-  פארק (שמורה) הרי הסימיאן - גונדר
לאחר ארוחת הבקר נצא לדרכנו בנסיעה צפונה, בדרך נוף הררית שתוביל אותנו אל לבה של שמורת הרי הסימיאן, הנסיעה ברכב תאפשר לנו ליהנות מכל הטבע, הנופים, החי והצומח שיש לשמורה להציע למבקרים.  נעפיל אל הפארק שפסגותיו מתנשאות לגובה של כ-4,000 מטר.  הרכס הוכרז כשמורת טבע ו"כאתר מורשת עולמי" מטעם אונסקו.
בעזרת סייר – נווט, נטייל ברכב וברגל בנופים המרהיבים: צמחייה מגוונת ומגוון עשיר של חיות בר וביניהם עדרים של קופי הגילאדה, קופים אנדימיים החיים בשמורה זו בלבד, זאבים ויעלי הרים מזן מיוחד.
לינה בגונדר
 
יום 3: גונדר - אאורה אמבה - בהאר דאר
לאחר ארוחת הבוקר נדרים בנסיעה  לבהאר דאר השוכנת לחופו הדרומי של האגם טאנה הענק (למעלה מ-4000 ק"מ). בדרכנו נעצור לביקור בכפר הקיבוצי אאורה אמבה - כפר ייחודי מאוד בנוף האנושי של אתיופיה - כפר זה מנהל חיים שיתופיים בדומה לקיבוץ בישראל, לגברים ולנשים זכויות שוות כמו גם המשק והפעילות העסקית.
פירוש שמה של העיר בהאר דאר "בית על הים". האגם מהווה את מקור נהר הנילוס הכחול. נבקר במפלים המרשימים הנקראים בפי המקומיים - מפלי טיסיטס "המים המעשנים" בגלל ענן הערפל העולה מהם. נבקר במפלים שרוב מימהם נלקחים היום לייצור חשמל. נצא לשייט על האגם ונבקר באחת הכנסיות העתיקות, המעוטרות בצבעים עזים. לסיום נעלה לתצפית מרהיבה על האזור מארמונו לשעבר של הקיסר היילה סלאסי. סיור רגלי בעיר וביקור בשוק ההומה אדם וסחורות. השוק מחולק למדורים שונים ובכל מדור נמכרת סחורה שונה. המוצרים והסחורות פרושים על גבי דוכנים או פרוסים על המדרכות. ים של ריחות וצבעים.
לינה בהאר דאר
 
יום 4:בהאר דר - לליבלה
טיסת בקר  לליבלה העיר הידועה "כפטרה האתיופית", אחד המקומות היפים והמיוחדים באתיופיה. עיר החצובה בסלע. באתר 11 כנסיות חצובות בסלע אדום, רק גגותיהם נראים מעל פני האדמה. האתר הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת עולם. העיר נקראת "ירושלים החדשה" ונבנתה במאה ה-12 ע"י המלך לליבלה. בעבר נקראה בשם "רוהא" והייתה בירת שושלת שגווה, ששלטה באתיופיה במשך שנים, והחזיקה מעמד עד שנת 1150.                                                                                            
לינה לליבלה
 
יום 5: לליבלה – אדיס - עמק ריפט (השבר הסורי אפריקאי) – אגם לנגאנו
טיסה לליבלה אדיס. עם הנחיתה נתארגן בג'יפים ונצא לכיוון אגם לנגאנו, דרומה אל הבקע הסורי- אפריקאי. המקום משופע במספר רב של אגמים, השונים בגודלם ובמליחותם ומאכלסים דרך קבע שפע של עופות מים ובעלי חיים אחרים. נמשיך לאגם לנגאנו, תוצר נוסף של השבר הסורי אפריקאי, שם נצפה בסוגים שונים של ציפורים.
לינה באגם לאנגנו
 
יום 6: לאנגנו - פארק אבייטה שלה - דורזה (Dorze ) ארבע מינץ
נצא לדרכנו בין 2 אגמים וולקניים. אגם אבייטה- "האגם החום" ואגם צ'אמו- |האגם הכחול", בין שניהם מפרידה רצועה צרה של יבשת הנקראת "גן העדן", שבה מתגוררת אוכלוסייה מבודדת עם מנהגים שבטיים מיוחדים. נבקר בפארק הלאומי אבייטה שלה.
אחה"צ נעפיל אל ההר לכפר בני שבט הדורזה המפורסמים. בני השבט הם קבוצה אתנית ידועה באתיופיה ביכולת האריגה שלהם ובמבנה בתיהם (הטוקול)- בצורת פני פיל. נכיר את צורת החיים הייחודית, הבית, האוכל ונחזה במופע פולקלור.
לינה ארבע מינץ
 
יום 7: ארבע מינץ - אגם צ'אמו – שמורת נאך סאר - ארבע מינץ
הבוקר נפליג באגם צ'אמו, החובק בתוכו עולם מלא ונסתר של בעלי חיים, נשוט בין היפופוטמים, נתקרב לקרוקודילים עצומים בגודלם החיים על גדותיו ונתפעל ממגוון עופות המים החיים באגם. נחצה את האגם אל שמורת הטבע נאך סאר  Nechsar-  "העשב הלבן". מישורי העשב הנרחבים של הפארק הלאומי משתרעים על רמה גבוהה בין שניים מאגמי השבר הסורי אפריקאי. נראה את עדרי הזברות הדוהרות. נמשיך במסענו האנתרופולוגי נבקר בארבעים המעיינות הנמצאים בתוך יער עבות מסביב לגדר האלוהים.
לינה בארבע מינץ
 
יום 8: ארבע מינץ –ג'ינקה בעקבות השבטים האבודים - בין שבטי  טשמאי, הטסמי, בנה, ארי וקונזו
יום המוקדש לסיורים וחוויות מיוחדות. נעזוב את הבקע ונרד דרומה לכיוון ג'ינקה. האזור כולו מיושב בשבטים שחלקם עדיין לא נחשף לתרבות המערבית.  נעמוד מקרוב על אורח חייהם, נבקר אצל אנשי הטשמאי, בנה וארי. נמשיך במסענו האנתרופולוגי ונתרשם מהתלבושות ומהתסרוקות המאפיינות את בני השבטים.
לינה בג'ינקה
 
יום 9: גי'נקה – מאגו - טורמי
היום נבקר בשמורת הטבע מאגו, דרך עפר משובשת תביא אותו אל אחד משיאי הספארי. ביקור בכפר שבט המורסי, אחד השבטים המיוחדים והמסקרנים ביותר באפריקה. נשותיו עונדות דסקיות חמר גדולות המושחלות בשפתן התחתונה.
בעבר מטרת הדסקיות היתה למנוע מ"עין רעה" לחדור אל תוך הגוף ולהרתיע סוחרי עבדים. שבט המורסי חי בפארק, המשמר גם כ-56 זנים של בע"ח. נבלה מס' שעות בפארק ובסוף היום נעזוב את השמורה לכיוון טורמי.
לינה בטורמי
 
יום 10: אומורטה - שבטי אגן נהר האומו   השתתפות בטקס קפיצת הפר  - 
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל אומורטה, העיר הדרומית ביותר בעמק האומו,
כ-70 ק"מ צפונית לאגם טורקנה שבקניה. בחלקו התחתון של אגן הניקוז חיים זה בצד זה מגוון רב של שבטים היוצרים יחדיו פסיפס אנושי מרהיב.
נעצור בכפר של שבט הצאשאנש, או כפי שמכנים אותם גלב, המאופיין בסגנון בניה מיוחד של שבטי המדבר האפריקאי. נחצה את נהר האומו  עם קאנו לצדו המערבי למפגש מרתק עם בני שבט Nyangatom. נהר האומו מנקז חלקים גדולים במערב המדינה, מזין במימיו את אגם טורקנה, האגם המדברי הגדול בעולם. נשתתף בטקס החניכה של מעבר הנערים לבגרות טקס ה BULL JUMPING נחזור למלוננו בטורמי.
לינה בטורמי
 
יום 11: טורמי – קונזו - ארבע מינץ' 
יום המוקדש לסיורים וחוויות מיוחדות. נעלה מערבה לכיוון העיירה טורמי. הדרך לטורמי מיושבת בשבטים שחלקם עדיין לא נחשף לתרבות המערבית. נעמוד מקרוב על אורח חייהם, תרבותם ומאפייני הלבוש השונים. נבקר אצל אנשיהקונסו, הטשמאי, האמר. נבקר בכפר שבט הקונסו המפורסם בזכות צורות הבניה המיוחדות שלו ובזכות פסלי עץ גדולים שבני השבט מאתרים בהם קברים, נודע בחקלאות טרסות מעניינת ובטקסי חניטה וקבורה מיוחדים. חקלאות הטרסות הוכרה והוכרזה ע"י אונסקו. נשתדל להיפגש עם מלך השבט.                                     
לינה בארבע מינץ'

יום 12: ארבע מינץ' - אאוסה
לאחר ארוחת הבוקר נחל את מסענו חזרה צפונה. בדרך נעבור בכפרים שונים של שבטים הגרים לאורך נתיב זה. נשוטט לחופו של אגם אאוסה הידוע במספר הגדול של בעלי הכנף החיים בו.
לינה באאוסה
 
יום 13: אאוסה  AWASSA - אדיס    ADDIS
בבקר נבקר בשוק הדגים המפורסם של אאוסה. נראה את הדייגים החוזרים עם שללם, נבקר בשוק המסחר של הדגים. נראה את עופות הענק העטים על שאריות הדגים. נמשיך  לעיירה ששמנה בה מתגוררת אוכלוסיית הרסטופרים – אנשי ג'מייקה שהיגרו לאתיופיה מתוך האמונה שהקיסר היילה סילסי וצאצאיו הם משיחיים. נשתדל לבקר במוזיאון ולשמוע על אמונתם. נמשיך אל הבירה אדיס.
לינה באדיס
 
יום 14: אדיס אבבה – תל אביב
לאחר ארוחת הבקר נחל את סיורנו בעיר. נעלה לגבעת אנטוטו ממנה נשקפת העיר כולה. בדרך נראה את הנשים המקומיות העומסות על גבם ענפים במשקל רב  שישמשו לבישול וחימום.
נמשיך את סיורנו באדיס הבירה, נסייר ברחובות הראשיים, נראה את בתי הממשלה המעוטרים בסמל האריה – של שבט יהודה. נבקר במוזיאון הלאומי ונראה את "לוסי". ככל שיותיר הזמן נבקר במרקטו – השוק הפתוח הגדול וההומה ביותר באפריקה, שכל מילה שנכתוב לא תצליח לתאר את השוק ההומה אדם, מוצרים חדשים, משומשים ומחודשים.
בערב נצא לטיסת לילה חזרה ארצה.
 
יום 15: תל אביב – הנחיתה בתל אביב בלילה שבין היום ה 14 ליום ה 15
 
להרשמה סטאר טורס: 0722511902

מאמר על אתיופיה ניתן לקרוא (לחץ או העתק את הלינק)

www.startours.co.il/Orginized_Tours-36-82.html 

 

 

 
נבנה ע"י היפטק