Star Tours   טיולים מאורגנים לחו"ל
חזרה לרשימה
  

המערב קצר ולעניין


כביש מספר 1 - סאן פרנסיסקו - יוסמיטי או סקויה - עיירת הכורים קליקו  - לאס ווגס

סכר ההובר

טיול 6 ימים - 5 לילות

מותאם לשומרי מסורת


מחיר הטיול

אדם בחדר זוגי:  $1150

אדם בחדר יחיד: $1400

מחיר לשלישי ולרביעי באותו חדר  $990  

 

המחיר כולל

סיורים באתרים המפורטים במסלול
איסוף ופיזור ממקומות האירוח, או מנקודת מפגש שתקבע
הטיולים ברכבים ממוזגים (מיניוואן, וואן או מיניבוסים) בהתאם למספר המשתתפים
הדרכה בשפה העברית
כניסה לאתרים ולפארקים
5 לינות במלונות ברמה תיירות טובה
5 ארוחת בוקר בבתי המלון – לא כולל בלאס ווגס
שיט בסאן פרנסיסקו

שיט בקניון השחור

כניסה לעיירת הכורים קליקומשך הטיול: 6 ימים – 5 לילות
תאריכי הטיול: כל השנה
ימי יציאה: כל יום ראשון

 

 

להרשמה: סטאר טורס 0722511902
צור קשר עם סטאר טורס הורד טופס הזמנה
 
עברית English

מערב ארצות הברית - קצר ולעניין

 
שיט בסאן פרנסיסקו – שיט בקניון השחור

מותאם לשומרי מסורת

טיול של 6 ימים - 5 לילות

יום ראשון: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1 – כרמל – מונטריי – סאן פרנסיסקו
איסוף המטיילים מלוס אנג'לס בשעת בוקר מוקדמת, עלייה על כביש 101 הנקרא  אל קמינו ריאל – דרך המלך. עצירה ראשונה בעיר סנטה ברברה הנחשבת לריביירה של קליפורניה בגלל מזג האוויר הנוח שלה. בעיר התגורר הנשיא לשעבר רונלד רייגן. נבקר במנזר בן כ – 200 שנה, נבנה כחלק מרשת המנזרים שנבנו לאורך החוף בין סאן דיאגו לסאן פרנסיסקו.

נסיעה  לעיירה סולבנג, המעוצבת בסגנון עיירה בדנמרק, בתחילת המאה הקודמת התנחלו שם מהגרים דנים שהתקבצו מאזורים שונים בארה"ב ובנו עיירה בסגנון העיירות שבדניה.

נמשיך בנסיעה דרך הרי סנטה אינז לעיר סאן לואיס אוביספו ונבקר במלון ייחודי כשכל 109 חדריו מעוצבים ומרוהטים בעיצוב מוזר ושונה – לא לפספס ביקור בחדרי השירותים. הפסקה לארוחת צהריים. משם נתחבר לכביש מספר 1 המפורסם הנחשב לכביש היפה ביותר בארה"ב עם צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. עצירה במספר נקודות תצפית ייחודיות. נשתדל לעצור לתצפית על שמורת הטבע של פילי הים. נבקר בעיירת האומנים המפורסמת - כרמל, בעלת ריכוז האומנים הגדול שפרסומה בא בעיקר בשל ראש העיר לשעבר, קלינט איסטווד. בסמיכות נגיע לעיירה מונריי שגם היא כמו כרמל הפכו מעיירות דייגים לערי נופש. נעבור ליד חופי הים היפים ונראה את מגרשי הגולף המפורסמים של האזור. לינה באזור.
לינה: באזור

יום שני: סאן פרנסיסקו

את היום כולו נקדיש לסאן פרנסיסקו, עיר הנחשבת לאחת הערים היפות בארה"ב ולעיר הליברלית ביותר במדינה. העיר קבלה 7 פעמים את התואר - העיר מספר 1 בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות.

נפתח את ביקורנו בהיכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. הבניין חרב לחלוטין ברעידת האדמה בשנת 1906 ונפתח מחדש בשנת 1915. נבקר ברחוב המפותל ביותר בעולם, רחוב לומברד, הנקרא בעגה הישראלית - רחוב הפרחים. נסיעה קצרה תביא אותנו לחוף הים. נטייל בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 המפורסם באריות הים רבים הרובצים על הסלעים. נצא לשייט של כשעה במפרץ. נעבור מתחת לגשר הזהב, נחלוף בקרבת כלא אלקטרז, חזרה לרציף להפסקת צהריים. עם סיומה נמשיך בסיור - נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. במקום אנדרטה לחיילי זרוע חיל הים על שלוחותיו השונות. נרד לביקור בעיירת האומנים - סואסאליטו הידועה במגוון הגלריות הפועלות במקום. נעפיל לרכס הגבוה השולט על העיר סאן פרנסיסקו והאזור הרכס נקרא בשם הגבעות התאומות, מהגבעות תצפית על העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב, בכניסה לרובע יש מסעדה כשרה. בסיום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי ללינה בעיר מודסטו. עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב לאחר חציית גשר המפרץ, נעצור באי המטמון, נצפה על העיר המוארת בשלל אורות, מראה מדהים.                                
לינה במודסטו 

יום 14 - שלישי: פארק יוסמיטי/פארק עצי הסקויה וקינגס קניון
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הידועים בארה"ב. פארק היוסמיטי, שמו של פארק נגזר מהשם – אוזומטי - דב גריזלי באינדיאנית. נצפה במפל הגבוה – בשם הינומת הכלה. נראה את צוק סלע הגרניט "המונוליטי" הגבוה ביותר בעולם הנקרא - אל קפיטן.  ניסע לנקודה שממנה נצא להליכה רגלית קצרה במעבי היער לתצפית לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. נמשיך במעלה ההר אל נקודת - תצפית ממנה ניתן לצפות על עמק היוסמיטי וצוקי הגרניט. לחילופין – בהתאם לתנאי הדרך נבקר בפארק עצי הסקויה ובקינגס קניון - אזור בו גדלים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 - 10 מטר. נצפה בעצים הענקיים, נעלה לתצפיות מדהימות על רכס הסיירה נבאדה והעמקים שסביבו. 
בתום הביקור במקום נצא לכיוון לאס ווגס, עד הגיענו לעיירה בייקרספילד.                                    
לינה בעיירה בייקרספילד 


 יום רביעי: עיירת הכורים קליקו - לאס ווגאס

לאחר ארוחת הבקר נצא בנסיעה לכוון לאס וואגס. בדרך נחצה את מדבר מוהבי בדרך נראה את עצי יהושוע הידועים. נבקר בעיירת הכורים המשוחזרת קליקו – אזור מכרות שפעלו במקום בתקופת הבהלה לזהב.
נעצור למנוחה וקניות באאוטלט שנקרא – הפריים, הממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה. נגיע לעיר האורות – לאס ווגס. לאחר התארגנות ומנוחה קצרה, יציאה לסיור וביקור באטרקציות ובמלונות: ונציה, לוקסור, ניו יורק, באלג׳יו, מיראז׳, קיסר ועוד.
לאחר הסיור המקיף תוכלו לבקר באופן עצמאי ולחוות את חיי הלילה בוואגס.
לינה לאס ווגאס

יום חמישי: לאס ווגאס – סכר ההובר – הקניון השחור BLACK CANYON
נצא לביקור בסכר ההובר, הסכר הגבוה ביותר בארה"ב הממוקם על נהר הקולורדו.
בעקבות בנייתו נוצר האגם המלאכותי הגדול ביותר בארה"ב הנקרא
"אגם מיד LAKE MEAD" הפרויקט הוקם בשנות ה-30 של המאה הקודמת בתקופת המיתון הגדולה. הסכר משמש לאגירת מי נהר הקולורדו, לייצור חשמל, מי שתיה והשקיה למדינות דרום ארה"ב. נרד אל הקניון השחור – אגם שנוצר בתוך הקניון, מחזה מרהיב, היקפו של האגם כ – 350 ק"מ. סביב האגם מתגוררים בעלי חיים שונים, נצא לשיט באגם ואולי נוכל לראות את הסכר מזווית נוספת.
לינה בלאס ווגס

יום שישי: לאס ווגס – לוס אנג'לס

נעשה דרכנו חזרה ללוס אנג'לס, אליה נגיע בשעות אחר הצהריים. 
במידה ותבחרו, ניתן להישאר בלאס ווגס.
ההגעה ללוס אנג'לס לפני כניסת השבת.

להרשמה: סטאר טורס 0722511902

 
נבנה ע"י היפטק