Star Tours   טיולים מאורגנים לחו"ל
חזרה לרשימה
 פניני המערב – טיול החוף המערבי

15 ימים – 13 לילות
קבוצות קטנות – 2019 - יציאות מובטחות

מחיר החל מ: מחיר סופי יקבע במועד ההרשמה

15 ימים 13 לילות

18.4  4.7  25.7  31.10

15 ימים 13 לילות

9.5   20.6   22.8 

נוסע בחדר זוגי:              $4340

נוסע בחדר זוגי:               $3990

תוספת ליחיד בחדר:        $820

תוספת ליחיד בחדר:         $780          

נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א:  $4040

נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א:    $3690

 

 

12 ימים 10 לילות

18.4  4.7  25.7  31.10

   12 ימים 10 לילות

9.5  20.6  22.8 

נוסע בחדר זוגי:              $4190

נוסע בחדר זוגי:               $3840

תוספת ליחיד בחדר:        $680

תוספת ליחיד בחדר:         $630

נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א:  $3940

נוסע 3 ו – 4 בחדר כ"א:    $3590

 

 

המחיר כולל:

בטיול 15 ימים: טיסה בינל"א  ת"א – לוס אנג'לס - ת"א, הטיסות דרך יעד ביניים
בטיול 13 ימים: טיסה בינל"א בהלוך  ת"א - לוס אנג'לס בחזור לאס ווגס - ת"א, הטיסות דרך יעד ביניים

אירוח בבתי מלון דרגת תיירות טובה

קבוצות קטנות

ארוחות בוקר אמריקאיות

העברות משדות התעופה למלונות וחזרה מהמלונות לשדות התעופה

הדרכה בעברית

כניסות לכל האתרים

כניסות לכל הפארקים שבמסלול

רכבים ממוזגים

טיפים לנותני השירות המקומיים – לא כולל המדריך (נהוג לתת 3$-4$ לנוסע ליום)

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות שלא פורטו

ביטוחי נסיעה, בריאות ומטען

כל מה שלא נכלל בסעיף המחיר כולל

 

ביטוח בריאות ומטען - ניתן כיום לבצע ביטוח בריאות ומטען 180 יום לפני יציאת הטיול, התשלום הנו עבור מספר ימי הטיול בלבד, אך הוא תקף החל מ – 180 יום לפני היציאה.

 

הטיול כולל

שיט

שיט בסאן פרנסיסקו

סיורי ערים

* סאן דיאגו  * ויליאמס

ביקורים מיוחדים

גשר שער הזהב –  צ'יינה טאון

פארק יוסמיטי גראנד קניון – סכר ההובר דאם – עיירת הכורים קליקו

סכר גלן – פרסת הסוס – מוזיאון נושאת המטוסים

 

ביקורים בפארקים ואתרי טבע

פארק יוסמיטי – גראנד קניון – סכר ההובר דאם – אגם מיד  - פארק ציון הקניון האדום ברייס קניון – אגם פאוול – פארק עצי יהושע – פרסת הסוס – פארק אנטילופ

יוניברסל סטודיו

יש לזכור, כי כניסה לארה"ב מחייבת ויזה ודרכון בתוקף, לפחות חצי שנה מיום הכניסה לארה"ב. סדר הביקורים עשוי להשתנות. ניתן לשלב שיט (קרוז)

 

להרשמה: סטאר טורס 902 511 2 072

 

 

 

 

           

 

צור קשר עם סטאר טורס הורד טופס הזמנה
 
עברית English

ארצות הברית החוף המערבי

  

פניני המערב – טיול החוף המערבי

15 ימים – 13 לילות

קבוצות קטנות – 2019 - יציאות מובטחות

לאס ווגאס –סאן פרנסיסקו כולל שיט - לוס אנג'לס כולל יום ביוניברסל סטודיו

פארק יוסמיטי –  פארק ציון - ברייס קניון - גראנד קניון – אנטילופ קניון - ויליאמס

עיירת הכורים קליקו - סאן דיאגו, נושאת המטוסים מיד וואיי

מסלול הטיול

 

יום 1: תל אביב – לוס אנג'לס
טיסה ללוס אנג'לס (דרך אירופה). עם ההגעה העברה למלון ע"י נציג החברה.
לינה לוס אנג'לס

יום 2:  לוס אנג'לס
לוס אנג'לס העיר השנייה בגודלה בארה. היא מרכז בינלאומי לעסקים, מסחר, בידור, תרבות, תקשורת, אופנה, מדע, טכנולוגיה וחינוך. העיר היא ביתם של מוסדות חשובים בתחומים מגוונים, והיא אחד ממרכזי הכלכלה החשובים ביותר בארצות הברית. העיר דורגה השלישית בעושרה, והחמישית בחזקתה והשפעתה בעולם. בשטח העירוני של העיר מתגוררים למעלה מ 4 מיליון תושבים. מסביב לעיר למעלה משמונים שכונות, עיירות וערים ובהם מתגוררים כ 18 מיליון תושבים. בעיר אזורים שונים ואתרים רבים. העיר סובלת מבעיות תחבורה קשות מכיוון שאין מערכת הסעה המונית יעילה. נצא לסיור מקיף "בעיר המלאכים"  - באתרי התיירות השונים והמפורסמים , נעלה לתצפית הצופה על כל העיר ועל השלט המפורסם ״הוליווד״. נגיע לביקור בטיילת המפורסמת ״שדרות הכוכבים״ ונדרוך על המרצפות הנושאות את שמם של שחקני הקולנוע הידועים. ניסע לשכונת היוקרה בוורלי הילס ונצפה על בתיהם של "הכוכבים" המתגוררים באזור. נמשיך לרחוב רודיאו המפורסם בחנויות היוקרה! בסמוך לו נראה את המלון המפורסם - בוורלי וילשאר - בו הוסרט הסרט ״אישה יפה״. נמשיך לביקור בשוק האיכרים להפסקת צהריים ונשנוש במסעדות הטעימות והמגוונות. בסמוך לשוק האיכרים נטייל בטיילת ה״גרוב״, מקום מדהים ויפה עם חנויות וכיכר ייחודית. ניסע אל חוף הים האולטימטיבי ווניס ביץ׳ - המכונה חוד התער התרבותי של לוס אנג'לס מפאת האירועים וההיסטוריה של המקום - טיילת עם בוטיקים רבים, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט שונים. נקפוץ לביקור ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה הידוע גם במסעדות, מתקני השעשועים ובעיקר בגלל הגלגל הענק. נקנח בטיול בטיילת הידועה כטיילת "השלוש" הממוקמת בשכונת סנטה מוניקה.
לינה לוס אנג'לס

יום 3: יוניברסל סטודיו

איסוף מהמלון, יום בילוי ביוניברסל סטודיו
לינה: לוס אנג'לס

יום 4: לוס אנג'לס – סאן דיאגו – לוס אנג'לס
לאחר ארוחת הבקר, נצא דרומה לסאן דיאגו. העיר שוכנת בקרבת הגבול עם מקסיקו. גורם המשפיע על התרבות והרוגע הסוררים באזור בניגוד לללוס אנג'לס. העיר התפתחה מאוד בתקופת מלחמת העולם השנייה בגלל בסיסי הצבא וחיל הים האמריקאי הנמצאים במקום. נבקר במספר אתרים מעניינים בעיר ובסביבתה.  בחוף הים הנקרא - לה הויה, נחזה בצוקים, בעופות מגוונים ובכלבי ים השרועים על החול. נבקר בנושאת המטוסים – מיד-וואיי המפורסמת מימי מלחמת העולם השנייה. לאנייה גם נקודה ישראלית: האנייה קורקעה בשנת 1992 לאחר שהשתתפה במלחמת המפרץ. נטייל להנאתנו בטיילת המפורסמת בקרבת  הנמל. ניסע על גשר קורנאדו לביקור באי קורנאדו, נראה את המלון הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני. המלון נפתח בשנת 1888 ופועל עד היום. אם הזמן יספיק לנו, נבקר בפארק בלבואה המפורסם. נקנח בביקור בעיר העתיקה של סאן דייגו העמוסה בחנויות בהן ניתן למצוא עבודות ומזכרות אינדיאניות וברובע חיי הלילה של סאן דייגו הנקרא - רובע הגאזלאמפ GAS LAMP. ארוחת ערב וחזרה למלון בלוס אנג'לס.                               
לינה לוס אנג'לס


יום 5: לוס אנג'לס – סנטה ברברה – סולבנג – כביש 1  
איסוף המטיילים מלוס אנג'לס בשעת בוקר מוקדמת, עלייה על כביש 101 הנקרא  אל קמינו ריאל – דרך המלך. עצירה ראשונה בעיר סנטה ברברה הנחשבת לריביירה של קליפורניה בגלל מזג האוויר הנוח שלה. בעיר התגורר הנשיא לשעבר רונלד רייגן. משם ניסע ונבקר בעיירה סולבנג, המעוצבת בסגנון עיירה בדנמרק, בתחילת המאה הקודמת התנחלו שם מהגרים דנים שהתקבצו מאזורים שונים בארה"ב. נמשיך בנסיעה מסנטה ברברה דרך הרי סנטה אינז לעיר סאן לואיס אוביספו ונבקר במלון ייחודי כשכל 109 חדריו מעוצבים ומרוהטים בעיצוב מוזר ושונה – לא לפספס ביקור בחדרי השירותים. הפסקה לארוחת צהריים. משם נתחבר לכביש מספר 1 המפורסם (בקטעים המורשים לנהיגה) הנחשב לכביש היפה ביותר בארה"ב עם צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. עצירה במספר נקודות תצפית ייחודיות. נשתדל לעצור לתצפית על שמורת פילי הים. נבקר בעיירת האומנים המפורסמת - כרמל, בעלת ריכוז האומנים הגדול שפרסומה בא בעיקר בשל ראש העיר לשעבר, קלינט איסטווד.

לינה: אזור סיליקון וואלי 

 ימים 7 - 6: - סאן פרנסיסקו
המשך הנסיעה הסיורים והתצפיות לאורך כביש החוף.

בשעות הצהריים נגיע לסאן פרנסיסקו בה נבלה היום ומחר. סאן פרנסיסקו העיר הנחשבת לאחת הערים היפות בארה"ב ולעיר הליברלית ביותר בארה"ב. העיר קבלה 7 פעמים את התואר - העיר מספר 1 בארה״ב. אוכלוסיית העיר כוללת מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות.
נפתח את ביקורנו בהיכל העיריה המרכז סביבו את כל השירותים לאזרח. הבניין חרב לחלוטין ברעידת האדמה בשנת 1906 ונפתח מחדש בשנת 1915. נבקר ברחוב המפותל ביותר בעולם, רחוב לומברד, הנקרא בעגה הישראלית - רחוב הפרחים. נסיעה קצרה תביא אותנו לחוף הים. נטייל בין הרציפים לאורך המפרץ ובעיקר ברציף 39 PIER  המפורסם באריות הים רבים הרובצים על הסלעים. נצא לשייט של כשעה במפרץ. נעבור מתחת לגשר הזהב, נחלוף בקרבת כלא אלקטרז, חזרה לרציף להפסקת צהריים. עם סיומה נמשיך לעוד מספר אתרים - היכל האומנויות והמדע, נחצה את גשר הזהב בנסיעה ונעצור בעמדת תצפית צפונית של הגשר. נרד משם לביקור בעיירת האומנים - סואסאליטו הידועה בגלריות הרבות. ניסע לרכס הגבוה שבסאן פרנסיסקו הנקרא בשם הגבעות התאומות, מהגבעות תצפית על העיר והמפרץ. נקנח בביקור ברובע הסיני העתיק והגדול ביותר בארה"ב, בסיום הביקור נצא מזרחה לכיוון פארק היוסמיטי ללינה בעיר מודיסטו. עם עזיבתנו את העיר בשעות הערב לאחר מציית גשר המפרץ, נעצור לתצפית באי המטמון נצפה על העיר המוארת בשלל אורות, מראה מדהים.                                
יום 6 לינה באזור סאן פרנסיסקו
יום 7 לינה במודסטו

 יום 8 – 29/7: פארק יוסמיטי/פארק עצי הסקויה וקינגס קניון
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הפארקים הידועים בארה"ב. שמו של הפארק נגזר מהשם – אוזומטי - דב גריזלי באינדיאנית. נצפה במפל הגבוה - הינומת הכלה. נראה את צוק סלע הגרניט "המונוליטי" הגבוה ביותר בעולם הנקרא - אל קפיטן.  ניסע לנקודה שממנה נצא להליכה רגלית קצרה במעבי היער לתצפית לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. נמשיך במעלה ההר אל נקודת - תצפית ממנה ניתן לצפות על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט.
לחילופין – בהתאם לתנאי הדרך נבקר בפארק עצי הסקויה ובקינגס קניון - אזור בו גדלים עצי הסקויה הענקיים, בעלי קוטר ממוצע של 8 - 10 מטר. נצפה בעצים הענקיים, נעלה לתצפיות מדהימות על רכס הסיירה נבאדה והעמקים שסביבו. בתום הביקור במקום נצא לכיוון לאס ווגס, עד הגיענו לעיירה בייקרספילד.                                                                                    לינה בעיירה בייקרספילד
 

יום 9 – 30.6: בייקרספילד - לאס ווגאס – סכר ההובר – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבקר נצא בנסיעה לכיוון לאס וואגס. נחצה את מדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הענקיים ששמם התנכ"י  ניתן להם ע"י המורמונים שעברו במקום. על גבול המדינות קליפורניה ונבאדה נעצור לקניות באוטלט הידוע PRIME – פריים. בדרך נבקר בעיירת הכורים הנטושה "קליקו" CALICO. העיירה נבנתה בסוף המאה ה-19 כאשר אנשים רבים עברו מערבה בעקבות הבהלה לזהב. במקום פעלו כ -50 מכרות כסף. עם ירידת ערכו וחוסר הכדאיות בכריית המחצב, המקום נעזב. מספר מבנים שופצו והם מאפשרים לנו לחוות את צורת החיים של המהגרים מערבה בתקופת הבהלה לזהב ואנשי המערבונים. אחר הצהריים נחלוף על פני לאס ווגס. נבקר בסכר ההובר  HOOVER DAM, הסכר נקרא ע"ש הנשיא ה-31 של ארה"ב. הפרויקט הוכר כאחד מפלאי הטכנולוגיה של המאה ה - 20. הסכר הוקם כפרויקט לאומי בשנות המשבר הכלכלי של שנות ה-30. מטרתו שליטה במי נהר הקולורדו, חלוקת מים לחקלאות וייצור חשמל. בנית הסכר יצרה את אגם מיד MEAD  שהוא הגדול באגמים המלאכותיים של ארה"ב, גובהו של הסכר 220 מר'.
לינה לאס ווגס

יום 10 – 1.7 : לאס וגאס

יום חופשי לסיורים "בסטריפ" – אזור התיירות המפורסם של לאס ווגס.

לינה – לאס וגאס

 

יום 11 – 2.7: לאס ווגס – הגרנד קניון הגדה הדרומית – ויליאמס - פלגסטף
נצא דרומה לכיוון אחד משיאי הטיול הגרנד קניון. בדרכנו נעצור לתצפית יפה על "נהר הקולרדו הקטן", אחד הנהרות שנשפכים אל נהר הקולורדו.
ניכנס אל הגרנד מצדו הדרומי של הקניון – נעצור בנקודות תצפית שונות. מכל נקודת תצפית נצפה בתצורות נוף שונות וצבעים שוני וגוונים שונים. ממדיו  של הקניון הקנו לו את שמו, אורכו למעלה מ – 400 ק"מ, רוחבו נע בין 15 ל-30 ק"מ ועומקו כ- 1,600 מר'. במרכז הקניון עובר נהר הקולורדו. לעת ערב נגיעה לעיירה ויליאמס היושבת על צומת הדרכים של כביש 66 ROUTE.
כביש 66 מפורסם בתרבות האמריקאית בהיותו הדרך הראשונה שחצתה את ארה"ב לכיוון מערב בזמן הבהלה לזהב. על דרך זו נכתבו שירים, יש אופנה ומוצרים שונים הנקראים בשם זה. בעיירה נמצא מזכרות ועיצובים התואמים את תקופת הזהב של הכביש.

לינה – פלגסטף

 
יום 12 3.7: פלגסטףקניון אנטילופ – פייג' (פרסת הסוס) – סכר הגלן – אגם פאאוול

פארק ברייס – העיר סדר CEDAR

נצא צפונה לכיוון העיירה פייג'. בדרך נבקר בפארק אנטילופ ANTELOPE. הפארק ממוקם בתוך שטח שמורת שבט הבאוואחו האינדיאני. הפארק מאופיין בקניונים בעלי צורות שונות ומיוחדות שנוצרו בעקבות חתירת המים והרוחות בסלע הרך. שמו של הפארק ניתן לו ע"ש האנטילופות שחיו בעבר באזור.

נגיע לעיירה פייג', נעלה לתצפית ייחודית ויפה על נהר הקולורדו מנקודה הנקראת "פרסת הסוס" – תפנית חדה של 270 מעלות של זרימת נהר הקולורדו - בצורת פרסה.
נגיע לסכר הגלן שעל נהר הקולורדו. ניכנס אל מרכז המבקרים, במרכז תצוגה והסבר על המבנה הטופוגרפי של האזור ותצפית יפה על נהר הקולורדו. הסכר נבנה בשנות ה 50 של המאה שעברה. בניית הסכר נעשתה במטרה לווסת את זרימת נהר הקולורדו ולייצור חשמל. בניית הסכר יצרה את אגם פאוול שהוא האגם המלאכותי השני בגדלו בארה"ב.

נמשיך לקניון ברייס. למרות ששטחו רק כ 145 קמ"ר, נחשב ליפה ביותר. תוך כדי סיור על גדות הקניון נוכל לראות תבליטי ההודוס בגווני אדום ולבן - מדהימים ביופיים. הקניון הנקרא על שם מנהיג מורמוני - אביעזר ברייס שחי בקניון מספר שנים ויצא באמירה מפורסמת על האזור ״מקום של גיהינום לאבד בו פרה״. הפארק נמצא בגובה של כ 2,400 מר' מעל פני הים. הרוחות, הגשמים והשלגים הם אלה שיצרו את תצורות הנוף הייחודיות המכונות בשם הודוס. לאחר הביקור בברייס קניון נצא ללינה בעיירה סאדר CEDAR.

לינה סאדר סיטי

 
יום 13 – 4.7: סאדר סיטי –- פארק ציון – לאס ווגס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק הלאומי ציון. קניון שהתגלה על ידי מורמונים, מבחינתם המקום היה מדהים ושמימי והם נתנו לו את השם – ציון, על שמה של ארץ הקודש. שטחו של הפארק 593 קמ"ר. נבקר בתחתית הקניון ונראה את  שלושת הצוקים הענקיים הנקראים על שם האבות - אברהם יצחק ויעקב. נלך בעמק, בצמוד לנהר בשם נהר הבתולה, נצפה בנופי הצוקים היפים בגוון האדמדם. אורכו של הקניון 24 ק"מ ועומקו מגיע עד 800 מר'. האקלים שבאזור מאפשר קיום מגוון גדול של בעלי חיים, בעלי כנף וצמחיה.
מפארק ציון נצא לבלות את הלילה האחרון של טיולנו בלאס ווגס המוארת. חגיגת אורות לכבוד יום העצמאות האמריקאי.
לינה – לאס ווגס

 
יום 14 – 5.7: לאס ווגס - לוס אנג'לס - טיסה לישראל

נפרדים מהמדריך, יום בילוי בלאס ווגס, נסיעה לשדה התעופה, טיסה לישראל

 יום 15: נחיתה בישראל 

לפרטים והרשמה: סטאר טורס 0722511902

 
נבנה ע"י היפטק